Jump to content
IGNORED

Поплава и гласине


kapetanm

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aće

    15

  • Pontijak

    10

  • steins

    10

  • gospa buba

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако на РТС-у почну да демантују, тек ће онда народ да се попали.

"има ту нешто, чим су се уплашили.."

Link to comment

dotle je doslo da lik na rtsu mora objasnjavati da u barajevu nema haarpa.

 

Brate mili.

Zezas?! Citam komentare na b92 i ne mogu da verujem sta ljudi pisu. Jel moze sa se udje u trag kako je ta budalastina krenula?

Link to comment

Krenulo pre 3-4 godine, prvo je bilo da nas gađaju direktno sa Aljaske, posle je ispalo da imaju ispostavu u Barajevu.

 

Većina budalaština se nikada ne primi ali neke se tako ukorene da ih apsolutno ničim ne možeš izbiti ljudima iz glave.

Link to comment

2001, a siguran sam i ranije, je bilo tekstova u trećem oku, pa "cenjeni" pojedinci, Lučić, Ekološki Pokret Novi Sad, to se prelivalo ponekad u žutu štampu ali nikada ovoliko. Kada ljude par decenija treniraš stvori se refleks.

Link to comment
Stanislava Pak pušta vetrove.

 

 

+1

 

Ako je ova kataklizma primer nečega, onda je primer kako građani mogu da se ujedine i pomognu jedni drugima uprkos svim naporima države da ih masovno podavi.

Link to comment

drzava se potpuno raspala, drustvo nije, naprotiv. Sada prisustvujemo falsifikovanju toga kako bi se prigrabio koji postotak podrske.

 

Dzukele.

Link to comment

Krenulo pre 3-4 godine, prvo je bilo da nas gađaju direktno sa Aljaske, posle je ispalo da imaju ispostavu u Barajevu.

 

Većina budalaština se nikada ne primi ali neke se tako ukorene da ih apsolutno ničim ne možeš izbiti ljudima iz glave.

 

Taj drugi deo, neko je na nekakvoj mapi pronašao da je jedna antena i kod nas u Barajevu (u stvari u Zemunu valjda, Institu za fiziku), to je postao definitivan dokaz da nas napadaju preko harpa

Link to comment

Bešmisve, večeras počinjem da pišem roman o tom Harpu.To će da bude čitamo barem kao ti Bačić Alimpić klasici, a onde će valjda da kane neka dobra kinta.

Nisam pisao ništa od poslednjeg pismenog iz srpskog u 4. godini gimnazije, ali deluje mi da će da bude piece of cake. Dan Brownovski zaplet, red visoke politike, red borbe malog čoveka, ljudi iz senke, superheroj i udri.

 

Spoiler: Čučko će da bude reptiloid

Link to comment

drzava se potpuno raspala, drustvo nije, naprotiv. Sada prisustvujemo falsifikovanju toga kako bi se prigrabio koji postotak podrske.

 

Ali do kojih granica bestidnosti i bahatosti to ide, pogledaj ovo:

 

 

10352834_10203956899702243_6911088745320

 

 

Ako ništa drugo, barem mu je baka Slavna surduknula kako valja,

Link to comment

 

- Ja hoću da idem, ali mi ne ne dadu. Te nije bezbedno, te zbog Tome. Kažu, ‘oće Nikolić da dođe da se slika sa mnom. Ja ću da mu poručim: „Neću ja tvoje priznanje, niti orden. Ako nećeš da me pustiš, daj ti meni tvoj stan, a tebi eno moja kuća“. Ja da mu učinim da se slikam s njim, a on meni ništa. Neće meni ni država ni Vlada da pomognu. Moram sama da radim - odlučna je baka Slavna.

 

:ziga:

Link to comment

izgleda da je ono rakijanje po novinama, bila dovoljna opomena tomi da se ukljuci u kampanju.

 

onaj broji koliko se ljudi utopilo, a koliko umrlo na drugi nacin, toma kaze da su krivi oni koji se nisu evakuisali na vreme ... dno se ne nazire.

 

baka slavna  :Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...