Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

rodjaci ovo su mnogo opasne stvari.

 

kontaktiraj forumaša koji se odaziva na bergasa19 suvi genije da te uteši kako je najbitnije da smo mi vratili politiku u politiku da se poštuje ustav i da je smenjen tadić diktator :fantom:

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Današnji Blic već u naslovu prenosi onu priču za policajce koji su koleginoj ćerki podmetnuli drogu. Kakav raspad mozga.

 

Ma, Blic je manje bitan. Koliko god da je vazno manipulisanje javnoscu i to pada u drugi plan kad ti Tuzilastvo, ciji posao je da stiti i sprovodi zakon, u funkciji zastrasivanja pritvori na 30 dana ljude za koje jos nije ni pripremilo optuznicu. Da nece mozda da uticu na svedoke pa postoji opasnost od njihovog boravka na slobodi?

Edited by harper
Link to comment

u odbranu kurvira će ustati nuns i tome slične organizacije, sumnjam da će njih dirati ali zato su tu pojedinci koje niko neće štititi, upozorenje za ostale

Link to comment

Pa jasno. Samo, ako se uijaju priče poput ove o policajima i ćerki, onda će u ovoj zemlji biti moguće svakoga baciti u zatvor sa bilo kakvim  obrazloženjem.

 

A narod u komentarima je oduševljen - lealizam, bato! Ko je kršio zakon, neka trpi!

Link to comment

u odbranu kurvira će ustati nuns i tome slične organizacije, sumnjam da će njih dirati ali zato su tu pojedinci koje niko neće štititi, upozorenje za ostale

 

NUNS neće, ali UNS hoće.

Link to comment

a sta je sa velimirom abramovicem? jeste da je zemljotresa koji je najavio bilo ( :rolf: ), ali nije ga bilo u srbiji. jel sirio paniku, jeste.

Edited by morgana
Link to comment

Koliko je to krivično delo širenja panike u saglasnosti sa evropskim zakonodavstvom? Zvuči kao izvod iz nadležnosti nekog ratnog/prekog suda.

 

 

Ja sam procitala da je u pitanju delo "sirenje panike u pokusaju". Po toj logici, ja mogu da okacim na fejs sliku sta znam jaja na oko, i to vec moze da bude to. Sta znamo mi kako bi siroka javnost reagovala da tako nesto vidi, mozda bi se uspanicili,l sto da ne? Znaci sirenje panike u pokusaju, molim lepo.

Link to comment

Koliko je to krivično delo širenja panike u saglasnosti sa evropskim zakonodavstvom? Zvuči kao izvod iz nadležnosti nekog ratnog/prekog suda.

 

Da nije bilo naseg slucaja sa Bubuljicavim Prasetom bio bih uveren da se sve ovo radi zbog 30 dana razvlacenja po pritvoru i "sirenja panike" medju internet populacijom jer ce svaki advokatski pripravnik da oduva Tuzilastvo. Posle tog otuznog slucaja ne bi me iznenadilo ni da ovima nakarikaju neku podebelu kaznu, cisto da bi se podmetnuli Gospodaru Vucicu. Ko te pita za zakone? Prekjuce je nas dragi gradski menadzer masno slagao o razmerama stete u hotelu Slavija, uhvacen u lazi i nikom nista. A te njegove lazi su milion puta opasnije od nekakvog "sirenja panike" po fejsbuku. Nema vise ni opcije da "siris paniku" u svoja cetiri zida, panika ima da se siri iskljucivo po nalogu Vucica ili se ide u bajbok.

Edited by harper
Link to comment

ma dajte, ovde je poenta da se ljudi koji misle drugacije zastrase a ne da par likova bude osudjeno. Pasce ovo, pred sudom, na apelaciji, u strazburu, ali ce narod biti uplasen.

Link to comment

Sreća u nesreći je to što je umobolnik definitivno ubacio u Warp 9 tako da će Veliki Srpski Prasak definitivno stići brže nego što se bilo ko mogao nadati.

Link to comment
 

ma dajte, ovde je poenta da se ljudi koji misle drugacije zastrase a ne da par likova bude osudjeno. Pasce ovo, pred sudom, na apelaciji, u strazburu, ali ce narod biti uplasen.

 

 

pa da, da se prica, privedeni zbog fejsbuka. nije bitno kako i zasto, ako im se i zalomi neka kaznica bozemoj.

 

je l' se bolje siri panika po fb ili po tviteru, ko je jaci?

Edited by Takeshi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...