Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мислим да Тасовац намерно пушта тај двосмислени тон

baš to htedoh reći. on im to zavlači na kvarno™ ali tako da im uopšte ne zavuče.

uštva.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

O cemu ti to covece? Sa kim ti bijes bitke? Koji to mi? Kakve ja sad imam veze sa SZS? Joste sam i rasista? Srbi=Arijevci?!? Svaka ti cast!

Uostalom, meni je najvaznije da novac dodje onima kojim je potreban. Bas me briga za statut SZS, CKS, jankailimarka, ako je pomoc na putu. A necu se ama bas nikom izvinjavati zato sto sam Srbin.

 

Ti kako hoces.

 

OKej, ali to te pitam. Imaš npr. organizaciju Arijevci za arijevce, baš te briga za njen statut, samo ti je bitno da je pomoć na putu. U čemu je problem? I da li uopšte, po tvom mišljenju, postoji problem?

 

 

 

I

Link to comment

Ma nebitni su arijevci kao takvi, stvar je u tome da li je jedino pitanje da li pomoć stiže ljudima kojima treba pomoć, pa svejedno kojim putem, ili je ipak bitno još nešto, ko tu pomoć nosi i u ime čega, npr.

Edited by Turnbull
Link to comment

upade mi jedna stvar u oci: da li je drzava obezbedila ista za prihvatilista, ili je to kompletno prepusteno donacijama gradjana?

Link to comment

upade mi jedna stvar u oci: da li je drzava obezbedila ista za prihvatilista, ili je to kompletno prepusteno donacijama gradjana?

 

Odnece im Vucic cebence samo da se oslobodi neka novinarska ekipa.

Link to comment

ma budalastina. kako ce ti debili deliti pomoc mesovitim familijama, postradalim romima u obrenovcu ili, otkud znam, nekom, bunjevcu i kontrolisati da bas pomoc ide u srpske ruke jeste posao dostojan nirmberskih zakona. srecom, ovde prevladava taj tugaljivi, kukumacuci vapaj o ugrozenosti srba u srbiji! ej nije to nvo koji se bavi repatrijacijom srpske zajednice u hrvatskoj ili na kosovu vec salje humanitarnu pomoc u mesto u srbiji gde zivi ogromna romska zajednica i onda se zalaze da nikom drugom osim srbinu ne stigne cebe ili konzerva. tupavi i tunjavi fasisti.

 

dajte pare djovaku ili crvenom krstu ili vec nekom drugom. faken crkvi cak. daleko da su ovi obrazovci jedini.

 

 

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment

inace igrom slucaja ja sam ovih dana pomagao rome radnike gradskog zelenila. fin svet ne ko ta fondacija.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Ja koliko sam ovlaš pogledao njihov sajt, Srbi za Srbe su se dosad uglavnom proslavili dostavljajući pojedinačnu pomoć (srpskim) porodicama sa odredjenim brojem dece i putovanjima po svetu (skupljaju ljudi donacije, jelte) i fancy sličicama sa tih skupljanja...

Edited by braca
Link to comment

@turnbull

 

Ti stvarno mislis da cu ja TEBI da se pravdam? Ako si gadljiv na ovu, kako je ti nazivas, arijevsku pomoc, a ti sa tvojom slobodoumnom bratijom organizuj odbranu dopremanja arijevske pomoci, potopite i arijevce i pomoc u Savu i Kolubaru, pa posle to objasnite ljudima na terenu kako ste ih spasli zle sudbe a sve za Crven Krst i Slobodu zlatnu.

 

Jebote, sta sve necu ovde procitati...

Link to comment

@turnbull

 

Ti stvarno mislis da cu ja TEBI da se pravdam? Ako si gadljiv na ovu, kako je ti nazivas, arijevsku pomoc, a ti sa tvojom slobodoumnom bratijom organizuj odbranu dopremanja arijevske pomoci, potopite i arijevce i pomoc u Savu i Kolubaru, pa posle to objasnite ljudima na terenu kako ste ih spasli zle sudbe a sve za Crven Krst i Slobodu zlatnu.

 

Jebote, sta sve necu ovde procitati...

jao ne seri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...