Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stanojević na rts-u svih ovih dana na braniku odbrane vladajućih struktura. Upravo ne dozvoljava kritike od strane čovjeka sa fakulteta bezbjednosti.

Link to comment

Uđem u iDEU u ponedeljak i naiđem na značajno pojeftinjenu vodu, suve kekse i druge deficitarne artikle. Sjajan gest menadžmenta ovog trgovinskog lanca. Jer Delez se ipak nije tako otvorio ...

 

Znam, sad će neko da kaže da IDEA tržišno razmišlja i da ne želi da rizikuje investicije u Srbiju nekim gestom kojim bi izazvali žutu štampu da ih postavi na stub srama zbog odsustva solidarnosti. Neko drugi će, opet, da kaže da veliki trgovinski lanci ionako uzimaju ogromnu maržu, pa im ovo snižavanje cena i ne utiče značajnije na profit ...

 

Ali ako pođemo od toga da je čovek kvarljiva roba, da izaziva ratove, patnje i stradanja drugih, shvatićemo da bi čovečanstvo dostiglo ideal savršenosti kada bi se postigao sistem u kojem bi svaki čovek na planeti shvatio da najviše profitira kada bi pomogao drugima. Institut poreskih olakšica za one koji doniraju pare u dobrotvorne svrhe ide u tom pravcu. U ovom slučaju, bogataš, da bi platio manji porez, deo sredstava donira. Sa aspekta šire javnosti, on je humanista. Ali koja filozofija je stvarno vodila bogataša - humanizam ili paragmatizam? To je čak i manje bitno, takoreći, nebitno ...

 

I kada bi se u čitavom čovečanstvu stvorio baš takav sistem, da svi ljudi na planeti iz pragmatizma čine akte koji bi se u percepciji drugih ljudi tretirali kao humani, tada bi se konačno postigli globalna ravnoteža i harmonija ...       

Link to comment

Stanojević na rts-u svih ovih dana na braniku odbrane vladajućih struktura. Upravo ne dozvoljava kritike od strane čovjeka sa fakulteta bezbjednosti.

 

Stanoje je drugačije pričao nedavno, kao gost na Studiju B. Ali, treba ga razumeti, on je zaposlen na javnom servisu, nema tu previše mesta za manevrisanje ... 

Link to comment

ja najvolim njegovo poznavanje soc medija i svega na internetu. takozvani strucnjak za sve na internetu.

 

Zoza je nekad daaavno, u kameno doba srpskog Interneta, bio autor neke brošurice tipa "Dve čiste o Internetu", tek toliko da se zna od kada je počeo da sebe smatra značajnim znalcem o ovoj oblasti.

Link to comment

Stanoje je drugačije pričao nedavno, kao gost na Studiju B. Ali, treba ga razumeti, on je zaposlen na javnom servisu, nema tu previše mesta za manevrisanje ... 

Ma pusti ta opravdanja...lupetao i na stb...

Link to comment

Pa ja tek sada gledam ovo:

 

Lazanski: "Kako se moglo dogoditi da se u odbrani Šapca apeluje da se sakupi 150 lopata?"

Stanojević: "Tako je svuda u svetu"

Link to comment

Pa ja tek sada gledam ovo:

 

Lazanski: "Kako se moglo dogoditi da se u odbrani Šapca apeluje da se sakupi 150 lopata?"

Stanojević: "Tako je svuda u svetu"

Debil.

Stanojevic-Dodjite u emisiju i pored mene izgledacete pametno!

Link to comment

Pa jebote, serem ti se u drzavu koja jednom gradu pet dana ne moze da dostavi vodu. Jesu li i za taj posao potrebni dobrovoljci? Drzava ne moze da nabavi vodu i dostavi ljudima? Ej bre, pet dana!!! 

 

zandari u obrenovcu po dan dva neprekidno sljakali, a kupovali vodu i hranu u radnji. ni onu 0.3 im nisu dali. o cemu pricamo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...