Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

gospodin "ja sam država" danas baš forsira govor u množini "MI MISLIMO..." i sl.

... a i nešto ga smara kad se mnogo raspričaju ovi ministri...

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Vec sam ranije postovao, sve je ok sa racunima, humanitarna organizacija je legalna. Ovo im je prezentacija, pa mozes i sam da se uveris u njihove aktivnosti.

Sto se tice gmaila, evo mog racuna donacije, ne bi li smirio neverne Tome.

 

 

Na njihovoj prvoj strani su izlistani svi dobrovoljni davaoci priloga, i ja takodje. Ko zeli da se igra Kluzoa, samo napred.

 

 

Stvarno? Hajde, zelim da verujem da nisi maliciozan i alergican samo zato sto se humanitarna organizacija zove Srbi za Srbe. Verujem da si samo malkice neobavesten, je li tako?

 

 

Meni takodje smeta zvanični račun humanitarne organizacije koja se zove "Srbi za Srbe" koji mi jenonstop na FB-u... Kakav je to humanizam i kakva je to humanitarna pomoć ako se ne odnosi na nekog ko je postradao, u Srbiji ali nije Srbin i zove se npr Fahrudin, Domagoj, Jan, Fuad, Tarzan ili kakogod...

 

Mislim da je to i nedopustivo od strane zvaničnika...

 

A po meni nije čak ni za šalu... Pogotovu ne na ovom forumu...

Link to comment

 

Vec sam ranije postovao, sve je ok sa racunima, humanitarna organizacija je legalna. Ovo im je prezentacija, pa mozes i sam da se uveris u njihove aktivnosti.

 

 

 

 

 

 

I na toj prezenatciji piše između ostalog:

 

 

Да ли ви помажете искључиво Србе?

 

Идеја „СРБИ ЗА СРБЕ“ настала је као начин повезивања Срба у расејању и Срба у матици. Ми смо спона између људи који желе да помогну и оних којима је та помоћ најпотребнија. Наш циљ је буђење солидарности и саборности унутар српског народа. Самим тим се трудимо да морално и материјално подржимо угрожене српске породице, ма где оне живеле. То не значи да смо апсолутно имуни на проблеме и других народа, али као и сваки прави домаћин прво се трудимо да решимо проблеме у својој кући. Тако фунцкионишу сви озбиљни народи, тако да и ми поучени тим искуствима као организација помажемо српске породице, за шта и добијамо средства од донатора, док је свако од нас као појединац слободан да, руковођен хришћанским начелима милосрђа, помогне и свима другима којима је помоћ неопходна.

 

 

i

 

 
Глад је, на срећу, заобишла нашу отаџбину. Али, није неимаштина. Сведоци смо лоше демографске слике нашег народа, опадања наталитета, пораста броја нежења, абортуса, старења становништва, и генерално слабог економског статуса домаћинства широм Балкана.
    

Бела куга је озбиљно запретила, просечан брачни пар је "пао" на једно дете. Због негативне стопе наталитета годишње у Србији нестане град од 30.000 становника! Аналитичари упозоравају да ће већ половином овог века Срби постати мањина у матичној држави уколико се народ, појединци и власт ОДМАХ не пробуде из безнађа у коме се налазе! Сутра ће већ бити касно!

 

 

Neka svako da pomoć tamo gde mu je najzgodnije, pa i ovoj organizaciji, ne pada mi na pamet da ga kritikujem. Ali nemojmo se zavaravati oko toga šta je ovo i kako se zove.

Link to comment

Da li je medijski mrak doveo do utiska da je opozicija bila apsolutno nevidljiva za vreme ove kataklizme ili su stvarno bili totalno po strani ... Kapiram da je drzavni aparat tu najeksponiraniji ali opet postoji 1001 mogucnost da aktiviras clanstvo (podmladak) oko pomoci unesrecenima !Plasim se da ce im ove bitange ,dugo nabijati to na nos i sto je najgore imace velikog odjeka kod prosecnih biraca  ...

 

p.s. Nije poenta posta da je svrha pomoci iskljucivo zarad politickog  poena , vec problem sto se ima utisak da osim ovih na vlasti niko drugi iz politicke scene u Srbiji ne radi nista ....

Edited by Geograf
Link to comment

gospodin "ja sam država" danas baš forsira govor u množini "MI MISLIMO..." i sl.

... a i nešto ga smara kad se mnogo raspričaju ovi ministri...

 

Ocekujem da uskoro pocne o sebi da govori u trecem licu mnozine.

Link to comment

Blog Srećka Šekeljića na B92, ima za sada samo 35 komentara (koje je napisalo 10 komentatora). A stoji od sinoć u pola 9. Tema je aktuelna, sam post vrlo polemičan, na momente iznosi prilično šokantne podatke (većinu kojih mi ovde već znamo). I opet ništa. A radi se o mestu koje, kad Bilja Srbljanović izvali najnoviju glupost, nakrca i po pet strana komentara za jedno veče.

 

Mislim da su ljudi prepadnuti i da ne smeju ništa da pišu.

Link to comment

Хвала и теби Фриче. Питао сам због тога што се по интернетима дигла фрка ономад да би силна катастрофа могал да настане због хемије тамо па ме интересовало дал је то уопште реално.

 

 

Штостиче ове организације, олабавите мало, раде људи посо одличан. Ко што по Америкама имате фондове за једну групу људи тако раде и ови.

А што је још битније, цела та прича је небитна јер они само скупљају и достављају ЦКу. Дакле људи ПОМАЖУ.

 

 

Не цепидлачите у овом тренутку. Маса се љути кад банда политичарска политичари, а неки то и сами раде кад је помоћ у питању.

Link to comment

nije li siniša mali zamolio građane obrenovca da ne napuštaju svoje domove?

 

čučković was just following orders...

 

Ako je tačno za izostanak uzbune na ovakav način i poziv da se ne izlazi iz domova, dan-dva prije potopa, obojica zaslužuju trocifrenu robiju. 

 

Pa sto su onda uklanjali vest ako je sve cisto?

 

Trebalo bi da vajni™ tim IT inspektora utvrde naloge i razloge brisanje posta. 
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...