Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

I meni je bezveze. Nisam nesto lud za njom, uglavnom me nervira, ali imala je ona mnogo gore tvitove od ovog. Meni ono izvinjenje "sto nije saosecajna" pre svega zvuci kao nespretno formulisana anticipacija reakcije na vlastiti poziv na promociju.

ili prosto poigravanje sa njenom tradicionalnom medijskom percepcijom / recepcijom. ja mislim da je ona htela da se preventivno samorazapne na svom kemp krstu no da je zbog pregnantnosti trenutka kad je to nakucano (histericni PV na otvorenoj sednici vlade i njegovo prestrojavanje neposlusnika) njen komentar upao u jednu posebno inertnu znacajnosnu bujicu (pun intended) i da se onda - uzevsi u obzir njenu tradicionalnu percepciju - mogao iscitati na jedan jedini nacin (posle cega bi svakako sledilo izdajnicka kurvo, a da ga ti nama malo popusis svima).

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plus mi kaze drug da je to ostavila dok se jos nije znalo koje ce razmere ovo poprimiti i svi su zbijali sale.

Ja znam mnogo ljudi koji juče i danas zbijaju sale. A nikog ko je s početka bio duhovit - uglavnom su svi ili panicili ili bili skenjani.

 

 

 

Imaš čudne prijatelje. :unsure:

Link to comment

Nešto sve mislim,kako bi gospodar Vučić mogao da ovu situaciju predstavi kao svoju pobedu.Preovladava mišljenje da je to teško ili nemoguće.A onda sam se setio situacije posle bombardovanja.I način kako je tadašnja vlast amortizovala eventualne proteste,mislim da je isti scenario i sad u pitanju.

 

Vlast je tad namerno pumpala glasine o velikom uništenju Elektroprivrede,očajnoj situaciji sa infrastrukturom,o ugroženom snabdevanju stanovništva osnovnim namirnicama.Nisu ih lično iznosili,ali su im dali prostora da se prošire.Opozicioni lideri su se primili na to i gurali tu priču.

Kad ono dođe zima niti je bilo restrikcija struje,niti je falilo hrane,magični  Sloba je sve uspeo da sredi i zakrpi.Znači čovek očigledno ima spospobnosti da nas obnovi  ponovo izvuče na put razvoja..

Fora je tome što situacija nije ni bila tolika teška kao što je predstavljano.Šešelj je lično priznao da su namerno pokrenuli i podgrevali te glasine sa ovom namerom,a ovaj je njegov šegrt,verovatno je i sam učestvovao u toj obmani(ministar informisanja beše tad?).

 

Sad opet isti scenario,ne znam koliko je ljudi izgubilo živote recimo 30,opet previše.Veoma neprijatno za SuperVučka,a kako se on rešio da za sve u Srbiji preuzme odgovornost,znači kriv je i za ovo.

 

Ubrzo plasira informaciju da ima mnogo poginulih ali da ne sme da kaže koliko,što je sasvim neobično za civilizovani deo sveta.

Zagolica maštu ljudi i probudi najtamnije strahove,i krenu licitacije sa brojem mrtvih.Naravno broj skače geometrijskom progresijom dolazi do cifre od 800 izgubljenih života.I pošto nema nikakvih zvaničnih informacija svi postanu ubeđeni "da je to pravi broj ali oni ne smeju da objave."

 

I onda jednog dana pojavi se SuperVučko na Pinku i tresne ekskluzivnu informaciju da je stradalo 30 ljudi.

Svi radosni što je "samo 30" ljudi stradalo.

I odjedanput Alek nije narscis,nesposobnjaković i histerik koji je odgovaran za smrt 30 ljudi,već herojski spasilac 770 života kome je Srbija večno zahvalna i dužna.

 

To bi bilo objašnjenje zašto se toliko čeka sa objavljivanjem te informacije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...