Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Tan2014-5-16_214743489_2.jpg

 

Ovo zarobljavanje roto bagera "glodar" se moglo izbeći. Brzina kretanja ovakvih bagera je 2-10 m/min. Sa brzinom ~5m/min ovaj bager bi se mogao evakuisati za nekih 8 sati (prešao bi ~2km). Na vest kad je Valjevo bilo ugroženo moglo se reagovati i preventivno evakuisati sve vredno sa kopa "zapadno polje". Imaju oni procedure za hitne evakuacije, to im uslovi osiguranja nalažu. Samo je trebala naredba jednog čoveka - direktora.

 

Inače čestitke SNS-u na upravljanje Kolubarom. Ovo im je već druga havarija u ovom mesecu,

prestigli su Slobinu garnituru kad su im bageri izgoreli '94 i '95. (svaka vlast je imala po jednu havariju)

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače čestitke SNS-u na upravljanje Kolubarom.

Idealka, sad će da prebace Miću kafedžiju da bude gradonačelnik Obrenovca i milina...

Link to comment

Bio u MO kad je Tadic "savetnik Ministra odbrane SCG Borisa Tadića za budžet i finansije (2003–2004) "

Nasleđen od Živkovića. Tadić je vesića mrzeo više i od žike pauka

Link to comment

Nasleđen od Živkovića. Tadić je vesića mrzeo više i od žike pauka

Jel imao neki razlog, ili, onako, instinktivno, jer je ljiga?

 

Ako je ovo drugo, Tadi malo skače u mojim očima.

Link to comment

On je čovek kome tadić nije dao da priđe dsu na kilometar. Terao je ljude da briš vesićev telefon iz kontakata...

 

Odavno on nije imao nikakve veze sa ds. Malo pomagao djilasu kao što je pomenuto, ali je posle curenja ovog pisam oko socijaldemokratije digao ruke potpuno

 

to i ja kazem, nema veze u koju je stranku uclanjen, pricamo ko sa kim saradjuje. znalo se dosta pre vucicevog dolaska na vlast da su njih dvojica dobri; da ne kazem - na istim talasnim duzinama; il ako cu da budem jos precizniji - slicnog mentalnog sklopa.

ima jos dosta tih koji su bili bliski sa djindjicem, mrzeli tadica a evo ih sad, vracaju se sa vucicem. beba, cane, crnogorci...

 

kolko ja znam, od tadicevih bliskih saradnika samo je dzesi krenula da radi za vucica. i sinisa mali je bio djilasov sekretar za nesto u jednoj od gradskih vlada, al se ne secam dal je to bio DSov izbor ili nekog od koalicionih partnera...

 

edit. htedoh da pomenem i sapera, al pitanje je kolko je to tacno i kolko je dobrovoljno.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Daj Boze da si u pravu. Ja se samo plasim da je taj direktan kontakt mnogo manje zastupljen nego direktna izlozenost medijima. Dosta puta smo se nadali da ce veliki dogadjaji da otvore ljudima oci pa nista.

 

Moram samo da kazem da mi je malo bljak ovo razvlacenje Biljane Srbljanovic. Napisala je besosecajnu glupost ali sada odjednom na talasu svenarodnog jedinstva se pronalaze "neprijatelji" koje valja uvaljati u katran i perje.

 

I meni je bezveze. Nisam nesto lud za njom, uglavnom me nervira, ali imala je ona mnogo gore tvitove od ovog. Meni ono izvinjenje "sto nije saosecajna" pre svega zvuci kao nespretno formulisana anticipacija reakcije na vlastiti poziv na promociju.

Link to comment

Jel imao neki razlog, ili, onako, instinktivno, jer je ljiga?

 

Ako je ovo drugo, Tadi malo skače u mojim očima.

 

nije to stvar instinkta, to je vise nego ocigledno.

 

edit. + je covek sjebo sve za sta se dohvatio.

Edited by Bright Billy
Link to comment

to i ja kazem, nema veze u koju je stranku uclanjen, pricamo ko sa kim saradjuje. znalo se dosta pre vucicevog dolaska na vlast da su njih dvojica dobri; da ne kazem - na istim talasnim duzinama; il ako cu da budem jos precizniji - slicnog mentalnog sklopa.

ima jos dosta tih koji su bili bliski sa djindjicem, mrzeli tadica a evo ih sad, vracaju se sa vucicem. beba, cane, crnogorci...

 

kolko ja znam, od tadicevih bliskih saradnika samo je dzesi krenula da radi za vucica. i sinisa mali je bio djilasov sekretar za nesto u jednoj od gradskih vlada, al se ne secam dal je to bio DSov izbor ili nekog od koalicionih partnera...

 

edit. htedoh da pomenem i sapera, al pitanje je kolko je to tacno i kolko je dobrovoljno.

Neću više da trolujem ali tu si u krivu. Pomešao si Dejana i Sinišu Malog. Ovaj prvi je bio član veća gradskog još kod bogdanovića i posle kod đilasa. Sada je u nds.

 

Dejan-Mali.jpg

dejan mali

Link to comment

Neću više da trolujem ali tu si u krivu. Pomešao si Dejana i Sinišu Malog. Ovaj prvi je bio član veća gradskog još kod bogdanovića i posle kod đilasa. Sada je u nds.

 

Dejan-Mali.jpg

dejan mali

 

au, ja sve vreme mislim da je isti cove u pitanju  :isuse:

 

hvala na informaciji

Link to comment

dobar mu je i ovaj:

 

 

Jorgovanka Tabaković: "Javljaju mi se prijatelji i kažu da ih je Vučić zadivio ličnim primerom i energijom." 

Da nisu Slina i Selaković?

:lol:

 

tačno zamišljam Nešu kako zove Jorgovanku i baš tim rečima joj se obraća.

Link to comment

I meni je bezveze. Nisam nesto lud za njom, uglavnom me nervira, ali imala je ona mnogo gore tvitove od ovog. Meni ono izvinjenje "sto nije saosecajna" pre svega zvuci kao nespretno formulisana anticipacija reakcije na vlastiti poziv na promociju.

 

Isto. Sto puta sasm hteo da je izbrisem sa liste onih koje pratim na TW jer je napadna i iritantna. I meni se cini da je pre nespretna formulacija i glupi pokusaj duhovitosti nego sto je "htela da se ruga zrtvama".  Plus mi kaze drug da je to ostavila dok se jos nije znalo koje ce razmere ovo poprimiti i svi su zbijali sale. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...