Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Ma taj deo je njegov standardni trip, ja licno sam preko toga samo preletela, ali ono o tome da se ne zna jel imamo strategiju za borbu protiv poplava, i da nije siguran da cemo sledece godine imati bolju pripremu je nesto sto se ne vidja ovih dana po medijima kod nas.

Jes, bat..

 

Ti zamišljaš propisno budžetiranje srpske vodoprivrede... on sniva paradu na Krasnoj ploščadi, translatiranu na Tašmajdan, koja će usput spašavati i ljude, ko ono u Deep Impactu kad 100tine helihoptera odlaze iz Washington DCa... Riječ je o manijaku, ne smetati to s uma.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jes, bat..

 

Ti zamišljaš propisno budžetiranje srpske vodoprivrede... on sniva paradu na Krasnoj ploščadi, translatiranu na Tašmajdan, koja će usput spašavati i ljude... Riječ je o manijaku, ne smetati to s uma.

ma ne smecemo s uma rudjeru. al neki sistem bismo mogli da generishemo, i vi i mi, za ubuduce. ja samo gledam kako se sranje preslikava tamo vamo preko granice, kao da niko nishta ne gleda dalje od svog dvorishta...

Link to comment

ma ne smecemo s uma rudjeru. al neki sistem bismo mogli da generishemo, i vi i mi, za ubuduce. ja samo gledam kako se sranje preslikava tamo vamo preko granice, kao da niko nishta ne gleda dalje od svog dvorishta...

Ekstremni događaji ne mogu se rentabilno post hoc sistematski zapriječiti, to je luksuz za države puuuno bogatije od naših. Važno je propisnim uzbunjivanjem i procedurama spasiti ljude. We're doing fine in that department, ya a little worse, Bosna je strava..

Link to comment

 onda se čudio što je proglašena vanredna situacija a ne vanredno stanje (zato što vremenske nepogode odgovaraju ovom prvom),

 

Pa ne može on da prati stalne izmene zakona i izmeštanje nadležnosti. <_<

Link to comment

Ekstremni događaji ne mogu se rentabilno post hoc sistematski zapriječiti, to je luksuz za države puuuno bogatije od naših. Važno je propisnim uzbunjivanjem i procedurama spasiti ljude. We're doing fine in that department, ya a little worse, Bosna je strava..

ne kazem, ja sam vama vrlo zahvalna, uredno ste mi evaukuisali sve koje znam -_-

 

mislim, generalno se serem na ex ju, ja uvek imam nekog ko je u nekom chudu, shtagod i gdegod <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Jes, bat..

 

Ti zamišljaš propisno budžetiranje srpske vodoprivrede... on sniva paradu na Krasnoj ploščadi, translatiranu na Tašmajdan, koja će usput spašavati i ljude, ko ono u Deep Impactu kad 100tine helihoptera odlaze iz Washington DCa... Riječ je o manijaku, ne smetati to s uma.

 

 

Ma znam ja to, nisam bila afirmativna uopste, nego me iznenadio ovaj nestandardni umetak.

Link to comment

Ne znam zašto bi to Lazanskom bilo zadnje, to je njegova standardna priča. On bi da VS ima i S800, i Kamova 79, i Su 65, 10 eskadrila barem, i tako dalje.. Pa koliko košta da košta, mora da se ima.

Pa neće to rodjo da se baci....

Link to comment

Pa otkud sad kd Vučica? Il se tu zatekao posle promene gradske vlasti?

Pretrčao je odmah posle izbora 2012. Otprilike iste noći kad su objavljeni rezultati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...