Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

u paracinu se javite vesni na Vesna Ilić, školski psiholog: 063 648 468 i fiksni u Paraćinu: 035 563 657; direktorka Gimnazije u Paraćinu: 063 500 544 ili Ljubici Jovanovic na 0642739963, na terenu su, znace sve da vam kazu

Link to comment

a jel znaju ljudi kakav je problem u paracinu, nema toga po medijima previse?

nema, nisu u fokusu, dva prihvatna centra, 15000 ljudi ugrozeno, nemaju struju, vode nema, kad je ima blatnjava je. fizicke snage im kazu mi ne treba, ali voda, higijena, rukavice, postoji mogucnost izbijanja nekih zaraza

Link to comment

dada, vidim sad i na topiku, svaka cast za informacije :)

 

 

ovo da sirimo i po soc mrezama, masovno i dramaticno!

Edited by morgana
Link to comment

jeb'ga, da sam znao da dam ovaj moj paket hevfanu. mogao bih 250 - 300 litara vode da spakujem u auto, na zadnje sedište ovo ostalo. 

Link to comment

jeb'ga, da sam znao da dam ovaj moj paket hevfanu. mogao bih 250 - 300 litara vode da spakujem u auto, na zadnje sedište ovo ostalo. 

sad su me zvali iz UNSa. dogovor je da za 2 sata pođem za paraćin. ako neko nešto ima pa da nosim tamo, javite mi pod hitno. PM ili djbgd@yahoo.com

Edited by djordje geprat
Link to comment

u paracinu se javite vesni na Vesna Ilić, školski psiholog: 063 648 468 i fiksni u Paraćinu: 035 563 657; direktorka Gimnazije u Paraćinu: 063 500 544 ili Ljubici Jovanovic na 0642739963, na terenu su, znace sve da vam kazu

Hvala king

 

Evo stizem u palanku za 15min

Javio sam ovamo da prikupljaju za paracin i nadam se da krecemo cim se vratimo iz palanke

 

Kombi je pun!

 

Sent from my Galagzy S2plas usin' Tapatalk

Link to comment

 

 

 

ovo da sirimo i po soc mrezama, masovno i dramaticno!

pls, ovo je sa fejsa

 

"podelite, molim vas:

sticaj okolnosti, trebalo je na posao da mi dođe ekskurzija klinaca iz paraćina, pa sam tim slučajem u kontaktu sa njima i evo šta sam dobila od psihologa škole:

 

 

"Hitno voda za piće, higijenska sredstva, antiseptik sredstva.

 

Posvuda su pumpe koje crpu vodu, mnogo je mulja i prljavštine, bojim se zaraze.

Srednjoškolci su sa lopatama na ulici, pomažu komunalcima. Nema struje, vode, interneta, fiksni telefoni ponegde rade, gde-gde ima struje. Ne znam tačne razmere, ali oko 15000 ljudi je pod rizikom.

Dajem Vam svoj kontakt, ne znam šta bih drugo:

 

Vesna Ilić, školski psiholog: 063 648 468 i fiksni u Paraćinu: 035 563 657; direktorka Gimnazije u Paraćinu: 063 500 544 ili Ljubici Jovanovic na 0642739963, na terenu su, znace sve da vam kazu"

Link to comment

Hvala king

 

Evo stizem u palanku za 15min

Javio sam ovamo da prikupljaju za paracin i nadam se da krecemo cim se vratimo iz palanke

 

Kombi je pun!

 

Sent from my Galagzy S2plas usin' Tapatalk

:heart: 

Link to comment

hirurske rukavice (M i L brojevi), za volontere, maske za volontere, asepsoli, aktivni kiseonici - nosite i prosledjujte svuda, to se trosi i treba im na terenu

Link to comment

hirurske rukavice (M i L brojevi), za volontere, maske za volontere, asepsoli, aktivni kiseonici - nosite i prosledjujte svuda, to se trosi i treba im na terenu

uzeo neko? javite mi da pokupim

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...