Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

imamo narudzbinu za igracke za klince u bilo kom obliku, za slaviju, hitno! ako niste vec krenuli, picite tamo - bukvalno im samo to fali, trazite sandu, ali i ne morate, samo nosite

Link to comment

Ako ima neko ko bi hteo da pocisti i sredi jedan laptop, radi al je malo bajat, spremna da doniram. Nije cudo tehnike al moze da posluzi za internet npr

Link to comment

sa fb:

 

Prosledjujem informaciju, pa kome je potrebna ovakva pomoć, neka pozove ovaj broj:

Primili bi životinje na cuvanje. Velike i male. Zemun 064 190 1330.

Link to comment

da prebacim i ovde

Ima li nekoga iz Smed. Palanke da javi kakva je situacija tamo?

U kontaktu sam sa Svilajncem i javljaju mi da tamo stize dosta pomoci, da su sa odecom prepuni i da im ona vise nije potrebna, dok dobijam informaciju da Smed. Palanci treba odeca, uz naravno ostalu pomoc pa bih preusmerio deo paketa na tamo

Da li je moguce prici Palanci? Interesuje me onaj ulaz kod Jasenice i most
Dakle onaj ulaz kod bivse kasarne

Link to comment

Proverila, može da se priđe od Velike Plane i preko Mladenovca. Koleginica mi se tim putem upravo vraća iz Paraćina gde je nosila pomoć.

ovako. otišao sam na sajam, tamo ima sve što treba, pa sam poslušao savet kingmejker i pazario desetak flaša raznoraznih domestosa i cilita i rukavice s namerom da to ode u paraćin. trebalo bi da to odnesem u UNS u resavskoj.

 

elem, ako ima neka veća količina namenjena paraćinu, bilo bi dobro da se objedini. nema problema da ja to odvezem. ako nema, ova moja kutija ide sutra ujutro u UNS pa kad stigne. 

 

javite na PM ili moj yahoo ako imate neki predlog/ideju.

Link to comment

Da li evakuisani ljudi koji imaju smeštaj mogu da dobiju nešto od pomoći u prihvatnim centrima ili moraju biti smešteni u njima?

 

svi koji su dovedeni dobijaju garderobu, obrok, lekove ako su potrebni. dosta ljudi saceka da dodju rodbina i prijatelji po njih i onda odu, nazalost, cesto zaborave da se odjave sa spiska, pa dolazi do zabuna. oni koji ostaju se vrlo brzo ukljucuju i pomazu.

 

jos nesto sto moze da bude korisno ako nosite pomoc - zapakujte kese, vece, pa i one za djubre, kanape i selotejp jaci za vezivanje, kutije za pakovanje.

Link to comment

Bili na sajmu kraljica majka i ja, odneli dve mikrotalasne, mini liniju, plišane igračke i tako to.

Organizacija je vidim jako dobra, ljudi stalno pristižu.

Inače, pomoć se nosi u halu 3

Link to comment

Uskoro idem do Merkatora u kupovinu pelena i sl, odneću do GO NBgd.

Tehniku zaista nemam da nosim.

 

Lubo, da li su one instant-supice ok, tj imaju li ljudi gde da prokuvaju vodu za njih?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...