Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

dif dobio kuvanu hranu, juče i danas, valjda. danas vidim tragove pasulja. neki volonteri kažu da je klopa stigla iz fonda b92 i mislim od nemačke ambasade. bravo junaci. takođe, drug mekejb organizovao u svojoj firmi kupovinu gomile baterijskih lampi i podelio na košutnjaku, ostalo još za dalje. 

Link to comment

odlično, onda ću ja sutra posle posla da idem u nabavku i distribuciju kad već niko ne dođe večeras po novac

ti ili luba mi nabavite spisak

ček, bre, stoj :D ne postizavamo. gde si ti tačno, u kom delu grada. ja sam sad došla sa difa, idem na banjicu za oko pola sata. možda nešto uspemo da izorganizujemo (sve idemo prevozom). nije problem da se ide u nabavku, samo malo logistika trenutno škripi. javi mi adresu na pm, da vidim šta mogu da smislim. 

Link to comment

samo na kratko da se javim. krupanj je pakao i tamo bez obzira na slikanja politgovana treba sve, ali mislim da to prevazilazi mogucnosti nase. jedan divan momak mi je obecao da ce mi dojaviti kako mozemo makar sitno da pomognemo, ali "nema veze i ako ne bude nista, vazno da mislite." ostavili smo nas troje internet stikove, ko jebe firmu, kupice nove, ali nazalost, signal je jos slab.

 

mozda ta vikend akcija moze da bude krupanj, ako ne iskrsne nesto ozbiljnije.

 

za bgd vam danas nisam od koristi, sve sa spiska koji je renne pokupovao uvek vredi, a u medjuvremenu sam se setila da moze i ona mast za vene, zaboravih kako se sad zove, pa flasteri, oni meki zavoji, kako god da se zovu, septolete i te bombone za grlo - ne lekovi, nego te stvari koje se mogu kupiti bez recepta. ima neka antisepticka mast nesto himalaya ili tako nekako, za posekotine itd. talk, dezodoransi, krece toplo vreme.

Link to comment

ček, bre, stoj :D ne postizavamo. gde si ti tačno, u kom delu grada. ja sam sad došla sa difa, idem na banjicu za oko pola sata. možda nešto uspemo da izorganizujemo (sve idemo prevozom). nije problem da se ide u nabavku, samo malo logistika trenutno škripi. javi mi adresu na pm, da vidim šta mogu da smislim. 

kraljice majko, ako uzmeš pare, možemo sutra zajedno u kupovinu i distribuciju kupljenog. ja sam slobodan pa mi samo dojavi vreme i mesto.

Link to comment

osnivačka skupština ppp u četvrtak u nekoj kafani na sredini austougarskog i turskog dela

račun moj privatni na koji se za sada uplaćuju donacije dok ne otvorimo pepepeovski

Link to comment

osnivačka skupština ppp u četvrtak u nekoj kafani na sredini austougarskog i turskog dela

račun moj privatni na koji se za sada uplaćuju donacije dok ne otvorimo pepepeovski

:fantom:

 

miroslav-miskovic-1354272180-235693.jpg

Link to comment

krupanj vikend, hocemo tamo?

je l' glupo pitanje da li im treba radna snaga? 

daleko od toga da je glupo. treba im radna snaga.

 

mislim da se od beograda ne može stići za manje od tri sata. i to je idealno u ovim uslovima.

 

gledaću i ja ovih dana da se raspitam kod ljudi koji su bili.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...