Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

U današnjoj akciji Australija voli Srbiju, a i obrnuto kupljeno je ovo:

100 rukavica

4 asepsola

12 sapuna za suvo pranje, antibakterijskih

2 šampona za suvo pranje (ovoga nije bilo više)

4 najveća pakema maramica za bebe

30 paketa vlažnih maramica

4 velika paketa ženskih uložaka

6 paketa dnevnih uložaka

8 češljeva

6 grickalica za nokte

20 četkica za zube

6 pasti za zube

10 pari čarapica (imao dojavu da hitno trebaju)

5 paketa papirnih tanjira

5 paketa plastičnih časa

5 paketa plastičnih viljuški

5 paketa plastičnih kašika

20 čaša sa instant supom

 

Pa sve to puta dva. Snabdevena Banjica i Košutnjak

U međuvremenu je pristiglo još 2000 dinara od jednog forumaša pa se akcija nastavlja sutra ujutro

Edited by renne
Link to comment

Ako neko zna gde su Jovetic Dragan i Jasmina iz Zabrezja neka javi sto pre. Keva im je u Pioniru i ne zna sta je s njima.

tvitovao i fejsovao, možda neko vidi

Link to comment

https://www.facebook.com/departmentofpropaganda/photos/a.257267354445897.1073741827.257264451112854/273736056132360/?type=1&theater

No Pasaran!

borba protiv poplave još uvek traje!

Kupovinom majice učestvujete u pomoći ugroženima od poplava.

Sav honorar umetnika bice prebacen na PayPal racun floodrelief@gov.rs Račun pripada diplomatskom predstavništvu Srbije u Briselu odakle se novac direktno prebacuje na račun Vlade Republike Srbije namenjen pomoći ugroženima od poplava.

http://www.designbyhumans.com/shop/men/no-pasaran/46388

Hvala što delite ovaj post.

Kupujem!

Daj pet majica! Moram da se registrujem ili kako??
Link to comment

tvitovao i fejsovao, možda neko vidi

 

Hvala druze, ja se uzasno lose snalazim s tim drustvenim mrezama. Ako ima nekog po drugim kolektivnim centrima mozda bi mogao da se raspita.

Link to comment

 

+1 za ove akcije za vikend, ja računam da mi je Renne sreski komandant, pa ću se njemu javiti.

Na raspolaganju sam za fizikalisanje u nedelju ceo dan. Beograd ili neko drugo mesto ako neko bude vozio. VIdećemo gde je gusto.

Link to comment

ovako.

 

juče popodne sam pokupio stvari u resavskoj. bilo je raznoraznih plastičnih flaša, rukavica, maski. dosta toga. nije bilo vode pa sam skoknuo do tempa da napunim gepek. smorilo me kada sam video na računu da je PDV na vodu 20%. 'de će im duša.

 

u paraćinu, stanje deluje normalno sem što su ulice crvenkasto braon od ostavljenog blata. vesna me sačekala, provela kroz sokačiće do njene zgrade na obali reke. to je blok od 4 ulaza sa po 16 stanova. razdelili smo vodu, ispalo je, balon na 2 stana.

ne zanam šta da vam kažem, to je ništa kada vam iz česme curi nešto braon. kao da pojite kravu kašikom. to mora država, opština da odradi cisternama kao u užicu i, danas vidim na TV, u svilajncu.

 

žena mi je ispričala da je bilo ovako. voda je krenula, predsednik opštine je tražio saglasnost srbijavoda da se otvori neki nasip, odbili su ga i, yeb'ga. ovde gde sam bio, ušla je podrume, na stepeništa, tamo gde je niže u stanove. nisu imali struju 3 dana, voda je bila u trafostanici. posle je nasip probijen i, to je to. popio kafu i nazad.

 

prespavao sam u resavici kod drugara. oni su u brdu ali je ravanica ušla u kuće u nekom selu na tom putu. nisam ni zanao da su tamo one vojne pasuljanske livade.

 

danas, u povratku, bacao sam pogled levo-desno. kod bagrdana, morava je došla do nasipa autoputa, na livadama/njivama imate jezera, zemlja ne može više da upije.

 

generalno, saglasan sam sa idejom PPP fonda, ovo pojedinačno kupovanje i doniranje može da bude finansijski iscrpljujuće.

 

ako nekome treba da se nešto preveze od A do B u gradu, tu je PM. 

 

sve najbolje, svima

Edited by djordje geprat
Link to comment

ako neko može sada da ide u nabavku i distribucije neka dođe do mene po novac, ja trenutno ne mogu da idem, (realno nemam snage, sad sam došao sa posla), a vidim da su na košutnjaku okačili spisak potreba

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...