Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

Ja danas radim 10-01, prethodna dva dana me kidala temperatura, sutra bih išao negde. Možda u Krupanj da se nekome pomogne da se čisti ono što je ostalo, nekako mi se čini da nema tamo toliko zainteresovanih tj da nema toliko ljudi. Luba ako sam dobro pročitao danas ide tamo pa bi mogla da se javi sa stanjem. Ako ima još zainteresovanih, možda da se jave pa da napunimo jedna kola...

Link to comment

narode, imamo ponovljenu molbu. citiraću čoveka:

 

elem na difu na kosutnjaku,konkretno u sali,fali 5 do deset baterijskih lampi,tacnije nemamo ni jednu. a trebaju nam. imamo tu 280 ljudi,i rasporedjene volontere nocu kad ugasimo svetlo,ako nekome pozli,treba pomoc da ode do vc,imamo i par narkomana(ne znam da li su jos tu,imali su neke manje krize nocu). u svakom slucaju da li moze nesto da se uradi?

 

Link to comment

Ako ima još zainteresovanih, možda da se jave pa da napunimo jedna kola...

 

Ja sam za, ali mogu samo vikendom, nisam u mogućnosti da uzmem slobodno. I nemam kola :(

Link to comment

drugari, da li moze neko danas da ode do zeleznika izmedju 15:30 i 16:00 u firmu Trosador i pokupi 5 "panik svetiljki" koje je direktor pristao da donira? ne moze da odvoji vise, nije proizvodjac, ovo je jedino sto je mogao da da + je uplatio pare za pomoc. 

 

pls, ako neko moze, da ode bilo bi super, davila sam ga ko zmija zabu da da makar nesto, aj sad da ne propadne. nemam kola, slepica sam

Edited by Queen Mother
Link to comment

@Panonarijum

"Potrebna invalidska kolica. Ukoliko imate , a niste u mogucnosti da ih odneste, javite se, mi cemo prevesti" kont: facebook.com/vidan.dankovic…

završila sam preko ovog čoveka (vidan)

Link to comment

Ako neko ima adekvatan kontakt u Crvenom krstu ili nekoj drugoj kredibilnoj organizaciji (NGO i sl.), dajte na PM.

 

Drugarica u Cisco TAC-u u Belgiji skuplja pomoć i kaže

 

http://csr.cisco.com/pages/cisco-foundation

 

Pokušava da dobije Crveni krst preko telefona, ali se niko ne javlja.

 

 

Samo da javim da su stupili u kontakt sa CK, skupili pare i da će im Cisco duplirati.

 

 

Kod mene u firmi ovi iz HRa u toku i dobro organizovali skupljanje pomoći, izgleda da su iz CK dobili info (šta je potrebno, spremili nalepnice "H" kontra manipulacija), jedino što će izgleda distribuirati kroz ovu Tominu mrežu, kažu da su navodno oni dobro organizovali distribuciju. Ima neko info o tome?

 

+1 za ove akcije za vikend, ja računam da mi je Renne sreski komandant, pa ću se njemu javiti.

Link to comment

Mozda bismo mogli da saljemo apel i paypal account manjim internet zajednicama koje se okupljaju esnafski ili tematski, oko npr popularnih podcasta, manjih radio stanica, magazina ili sta god

 

To moze da da dobar rezultat u masi, a vjerovatno je ulaz laksi nego na soc media naloge velikih brendova ili selebritija

 

Урадих то још прекјуче тамо где ме знају, што није баш много јер је то матор форум, ал' рачунам да ће да јављају другарима.

Link to comment

Ljudi jel ima neko da moze ovo da uradi?

drugari, da li moze neko danas da ode do zeleznika izmedju 15:30 i 16:00 u firmu Trosador i pokupi 5 "panik svetiljki" koje je direktor pristao da donira? ne moze da odvoji vise, nije proizvodjac, ovo je jedino sto je mogao da da + je uplatio pare za pomoc.

 

pls, ako neko moze, da ode bilo bi super, davila sam ga ko zmija zabu da da makar nesto, aj sad da ne propadne. nemam kola, slepica sam

Link to comment

https://www.facebook.com/departmentofpropaganda/photos/a.257267354445897.1073741827.257264451112854/273736056132360/?type=1&theater

 

 

No Pasaran!

borba protiv poplave još uvek traje!

Kupovinom majice učestvujete u pomoći ugroženima od poplava.

Sav honorar umetnika bice prebacen na PayPal racun floodrelief@gov.rs Račun pripada diplomatskom predstavništvu Srbije u Briselu odakle se novac direktno prebacuje na račun Vlade Republike Srbije namenjen pomoći ugroženima od poplava.

 

 

http://www.designbyhumans.com/shop/men/no-pasaran/46388

Hvala što delite ovaj post.

 

 

Kupujem!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...