Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

ona drugarica s pocetka ovog topika, primila nekoliko zivotinja, evo dve:

animals.jpg

 

pitala sam je sad jel joj treba hrana ona kaze ovo:

"Javicu ti nash ziro racun cim ga dobijem. Hrane ima,treba lekova ili para za iste. Ako ima ko da salje prihvaticu i hranu. U cetvrtak idemo u azil u Drazevac pa cu i njima nositi. Samo neka obeleze flomasterom na kesi slovo H da ne bi neko preprodao ,svasta rade neljudi. Ono sto nam najvise treba je neki boks ,ili materijal za boks da bi prasence imalo sto vise mesta."

 

 

 

ako neko moze da pomogne, javite mi. izgleda je izvlacila i pse iz Obrenovca, im ainfo o jos nepokupljenih pasa. ona inace radi (lekar) pa sad nema vremena tokom dana...

Link to comment

svuda :)

najmanje stize u udaljenije centre, SC Banjica, kosutnjak, sumice. ako ti je blizu bezanijska kosa, mislim da su jos uvek tamo ljudi iz doma za stare u obrenovcu. njima svasta treba, pelene za stare takodje.

Link to comment

Noćas smo dobili novčanu pomoć iz australije od naše drage forumašice, živa bila :)

To će danas biti utrošeno na kupovinu neophodnih stvari za prihvatne centre i odmah odvezeno na lice mesta

\o/

Link to comment

u zvecanskoj je sest hraniteljskih porodica iz obrenovca, ostali su kod rodjaka. njima sve treba, ko moze, neka ode tamo, a za ove koji su kod porodica, javite se ivani lisanin iz centra za porodicni smestaj i usvojenje na (011) 2421 191

Link to comment

svuda :)

najmanje stize u udaljenije centre, SC Banjica, kosutnjak, sumice. ako ti je blizu bezanijska kosa, mislim da su jos uvek tamo ljudi iz doma za stare u obrenovcu. njima svasta treba, pelene za stare takodje.

zna li neko ima li još nekih mesto gde su smešteni stari i nepokretni ?

bežanijska mi daleko, a imam dve vredne stvari da poklonim

antidekubitni dušek i invalidska kolica

i još neku ćebad i sl

Link to comment

Можда је најцелисходније у Црвени крст, они ваљда знају да дистрибуирају где је најпотребније

Link to comment

da, sad mi to rekli i na ovom broju što je luba ostavila

 

ed.

imam tri broja crvenog krsta i dobiti ih deluje kao poprilično nemoguća misija 

Edited by dùda
Link to comment

Kupljene maramice za bebe, za odrasle, češljevi, grickalice, antiseptici, 200 rukavica, čarape, papirni tanjiri, viljške, kašike, čase.ulošci, sapuni za suvo pranje instant supe.

Vozim to sada na Banjicu pa na Dif

Link to comment

ja sada ne mogu  da vozim, jel' ima neki dobrovboljac da ih preveze

samo, ta kolica koja ja imam su jako mala (ne najmanji, nego drugi najmanji broj), ne znam kakva su potrebna

Link to comment

zna li neko ima li još nekih mesto gde su smešteni stari i nepokretni ?

bežanijska mi daleko, a imam dve vredne stvari da poklonim

antidekubitni dušek i invalidska kolica

i još neku ćebad i sl

@Panonarijum

"Potrebna invalidska kolica. Ukoliko imate , a niste u mogucnosti da ih odneste, javite se, mi cemo prevesti" kont: facebook.com/vidan.dankovic…

Link to comment

Ljudi, radim i nisam u mogućnosti da tokom radne nedelje nešto uradim, osim što smo pokupovali i odneli neke potrepštine u hotel "Slavija".

 

Šta je po pitanju šljake vikendom, u smislu da treba neko voljan da fizikališe?

 

Naravno, nekoliko poznanika je otišlo u Šabac i sl, pa su ih vratili - kažu ima vas dovoljno. Ovo iz razloga da ne želim da odem na neko mesto gde ću blejati ceo dan, čekajući da mi neki Antić kaže kako trenutno nemaju lopata i sl.

 

Čisto da budem od koristi vikendom, da nekome pomognem da npr. isprazni podrum prepun starih mokriv blatnjavih stvari.

 

Hoće li PPP organizovati nešto slično kad se voda povuče?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...