Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

this just in, sa dif-a na košutnjaku: potrebne im baterijske lampe za salu. nemam mnogo više informacija, javio mi na fb mladić koji tamo noćas dežura. 

Link to comment

Važno: do 12h mogu da mi se prijave 2 vozača sa vozilom za prevoz pomoći. Gorivo obezbeđeno. Info i dogovor: @ETFovac @cmikii @NinaKej @MikicNenad @SaobrKamera ili mi pošaljite br. telefona na PM.

Link to comment

u drugom uputstvu naslov je ostao udovac, ali jedino tako je moglo da stane na dve strane.

 

poz

e bas ti hvala ! uradio bih ja to i sam, al na ovom kompu imam sve neki freeware, jedan program ne podrzava utf8 te je copy/paste nemoguc, drugi nema print opciju, treci nema export u pdf, cetvrti ... ...

Link to comment

Mozda bismo mogli da saljemo apel i paypal account manjim internet zajednicama koje se okupljaju esnafski ili tematski, oko npr popularnih podcasta, manjih radio stanica, magazina ili sta god

 

To moze da da dobar rezultat u masi, a vjerovatno je ulaz laksi nego na soc media naloge velikih brendova ili selebritija

Napravio sam video sa brojevima računa za pomoć, okačio sam i ovde negde da se širi dalje.

 

Okačio na 8 domaćih foruma, dva strana, pinovao, stumble, tumblr, vk, tw, fb, g+... Ne znam efekte još.

Link to comment

Važno: do 12h mogu da mi se prijave 2 vozača sa vozilom za prevoz pomoći. Gorivo obezbeđeno. Info i dogovor: @ETFovac @cmikii @NinaKej @MikicNenad @SaobrKamera ili mi pošaljite br. telefona na PM.

Blok se prijavio, još jedan fali

Link to comment

Noćas smo dobili novčanu pomoć iz australije od naše drage forumašice, živa bila :)

To će danas biti utrošeno na kupovinu neophodnih stvari za prihvatne centre i odmah odvezeno na lice mesta

Link to comment

ako neko ode na Šumice danas, molim da javi kako stoje stvari tamo. rekao bih da su sredstva za higijenu svuda preko potrebna i deficitarna, idem popodne da nosim pomoć, u PPP fondu ima još oko 6.000 din.

 

edit: ako se kupuje djuture, mogu i dati pare nekome ko juri tamo-vamo, ako vam je tako zgodnije, ali meni nije tesko ni da sam odem popodne

Edited by Грешни Василије
Link to comment

javili su mi neki poznanici da je i pravoslavna opština u trstu počela da sakuplja pomoć. tražili su ovo u mejlu:

 

U ovom trenutku najpotrebniji su:

-         Proizvodi za ličnu higijenu

-         Proizvodi za dezinfekciju

-         Donji veš, čarape i cipele

-         Pelene za bebe

-         Pelene za odrasle

-         Mleko u prahu i kašice za bebe

-         Konzervirana i suva hrana.

ostavili su i svoj tekući za uplate. kad će se lova prebacivati nemam pojma, ali su mi rekli da bi prvi kamion sa stvarima trebalo da krene sutra ujutru. kažu da voze direkt crvenom krstu, ali ne znam jel u Bg ili drugde.

danas sam malo u frci, ali gledaću da se iskombinujem da svratim tamo i ukapiram gde tačno voze i šta su uspeli da sakupe...

 

edit : sori, tek sad vidim da je ovo za ppp akcije. prebacite/brišite ako offuje mnogo.

Edited by Joshua
Link to comment

renne, grickalice za nokte, makazice, gumene papuce, cesljevi, cetke i sl. i sto vise asepsola i antibakterijskih gelova, rukavica za jednokratnu upotrebu, suvih sampona

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...