Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

Ja danas na Dif nosio decije cipele i garderobu i vratili me, kao ne treba probajte u nekoj crkvi ili crvenom krstu. :huh:

Sad opet izgleda treba. :huh:

Aj prosetacu do njih opet uskoro, blizu sam...

Link to comment

Queen, je l` to znaci da mogu tamo da se posalju bojanke za decu?

Ortak me gnjavi ceo dan, poslao bi negde, ima bas dosta a ne zna gde


dobro jutro svima o/

Link to comment

Ja danas na Dif nosio decije cipele i garderobu i vratili me, kao ne treba probajte u nekoj crkvi ili crvenom krstu. :huh:

Sad opet izgleda treba. :huh:

Aj prosetacu do njih opet uskoro, blizu sam...

 

sori, malo sam konfuzna. ovo za bebi opremu je od jutros. pelena uvek treba, međutim, oko 19h rekli da im ne treba garderobe. to vraćaju, tj. šalju dalje. 

Link to comment

Queen, je l` to znaci da mogu tamo da se posalju bojanke za decu?

 

Ortak me gnjavi ceo dan, poslao bi negde, ima bas dosta a ne zna gde

 

 

dobro jutro svima o/

mislim da mogu, da su to mislili kad su rekli "igre". sigurna sam da toga nikad nije na odmet. 

Edited by Queen Mother
Link to comment

oke, ima 1000 slikovnica i bojanki pa hoce da posalje negde :D

Fakultet bezbednosti , u Gospodara Vučića 50

ili

UNS u Resavskoj 28

 

 

edit:javi ako treba prevoz

Edited by Kayser
Link to comment

Ja danas na Dif nosio decije cipele i garderobu i vratili me, kao ne treba probajte u nekoj crkvi ili crvenom krstu. :huh:

Sad opet izgleda treba. :huh:

Aj prosetacu do njih opet uskoro, blizu sam...

ja ostavila danas u opshtini nbg, odrasla i dechja odela, igrachke. bez problema, uzimaju sve pa preusmeravaju gde treba. mislim, bice za po srbiji koliko hocesh...

 

trebace svega toga josh, ovo sranje nece stati ko zna kad <_<

mislim, taj svet kad se vrati kucama, u nishta se vraca... sve ce faliti.

Edited by gospa buba
Link to comment

viral za paracin uradio posao, za sada, sad cemo da vidimo sta dalje treba, prenosim vam svima sta ste uradili, napominjem da ja tu zenu ne poznajem, ali je poslala na moj mail

 

djordje :Hail:

 

have fun, imas pm

 

 

"Gosposdin koji je dovezao auto našao se sa mnom na ulici u Pn, a zatim smo stvari dopremili u naselje. Moja komšinica Spomenka , prof.klavira i ja plakale smo zajedno i nemam reči kojima bih vam zahvalila i svim ljudima oko as za ovo što činite. Pomoć je dospela do 60 porodica u naselju koje je uz samu reku, sve najpotrebnije ste poslali.
Zvali su me iz KC Rex, Fonda B92, Iz Novog Sada, Bora ... dobila sam pomoć od Trauma centra za moje psihološko volontiranje .... već imam svesku sa silnim brojevima, osećam se ko lekar bez granica!
Ljubim vas sve i grlim"

Vesna  
Link to comment

Klinci iz obrenovačke muzičke škole su se samoorganizovali i napravili žurku u Knez Mihajlovoj, svirali, pevali, igrali i dobili ovacije. Nivo novca u kutiji za im je rastao brže od reke Save dok sam bio tamo.

 

Neki od klinaca me je zamolio da tvitujem fotke koje budem napravio, ali ja nemam nalog na tviteru, rekao sam mu da ću na forum da okačim par fotki, pa će možda neka dobra duša tu akciju da raširi dalje, međutim bila je mrakača i gužva, imam samo ove dve:

 

x3OaZzm.jpg

 

nOBxBGr.jpg

 

Carevi.

 

U Knezu ima puno stranaca, ne kapiram zašto neko iz grada ne napravi štand (sa par fotki) za prikupljanje kinte? Da li vredi da pokušam da pošaljem predlog na sajt grada, čita li to iko od nadležnih?

Link to comment

Klinci iz obrenovačke muzičke škole su se samoorganizovali i napravili žurku u Knez Mihajlovoj, svirali, pevali, igrali i dobili ovacije. Nivo novca u kutiji za im je rastao brže od reke Save dok sam bio tamo.

 

Neki od klinaca me je zamolio da tvitujem fotke koje budem napravio, ali ja nemam nalog na tviteru, rekao sam mu da ću na forum da okačim par fotki, pa će možda neka dobra duša tu akciju da raširi dalje, međutim bila je mrakača i gužva, imam samo ove dve:

 

x3OaZzm.jpg

 

nOBxBGr.jpg

 

Carevi.

 

U Knezu ima puno stranaca, ne kapiram zašto neko iz grada ne napravi štand (sa par fotki) za prikupljanje kinte? Da li vredi da pokušam da pošaljem predlog na sajt grada, čita li to iko od nadležnih?

huh, puno pitas... moguce, ako su nasli nekog pismenog u SNSu

Link to comment

Mozda bismo mogli da saljemo apel i paypal account manjim internet zajednicama koje se okupljaju esnafski ili tematski, oko npr popularnih podcasta, manjih radio stanica, magazina ili sta god

 

To moze da da dobar rezultat u masi, a vjerovatno je ulaz laksi nego na soc media naloge velikih brendova ili selebritija

Link to comment

Mozda bismo mogli da saljemo apel i paypal account manjim internet zajednicama koje se okupljaju esnafski ili tematski, oko npr popularnih podcasta, manjih radio stanica, magazina ili sta god

 

To moze da da dobar rezultat u masi, a vjerovatno je ulaz laksi nego na soc media naloge velikih brendova ili selebritija

 

 

naravno, to sam i mislio, ali mi nekako sebicno slati samo srbiju, kad su bosanci mozda i u vecoj banani od nas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...