Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

Renne zmaj! Na sajmu ce sutra biti pojacana potreba za volonterima u vreme podele obroka. Provericu termine pa javiti. Takodje ako neko ima stari tv dobro bi im dosao.

Link to comment

@valk

za sumice i sajam znam da imaju gde da greju. donose ljudi ketlere stare, ona kuvala, to se sve daje volonterima. 

 

i obavezno kupi kese za djubre, sto vece, treba za pakovanje uvek. nije lose i one antisepticke vodice za ruke i rukavice za jednokratnu upotrebu.

Link to comment

Mi vec dali sve sto smo imali od bebecih i zeninih stvari u zemunsku opstinu, valjda je otislo za Obrenovac.

 

btw. cekacu da se stanje stabilizuje/stisa pa cemo davati i novcanu pomoc koliko mozemo, jer bice zajebano za mesec dana kada se mediji ponovo budu bavili Sekinim celulitom ili sluzokozom nosa Ace Lukasa.

 

Hocu reci, ovo ce da traje mesecima/godinama. Jebemti Srbiju.

Edited by Caligula
Link to comment

Hvala! One gelove za suvo pranje sam već nosila, znam da to treba.

 

 

Ne znam je li bilo ali nije zgoreg pomenuti da je Limundo otvorio posebnu kategoriju odakle sav prihod ide na račun za pomoć tako da ako neko ima nešto što nije praktično za doniranje ugroženima, može da stavi na tu stranicu pa će se prodati a novac će otići za šta treba. Postavljanje tih predmeta je besplatno.

Link to comment

Hvala! One gelove za suvo pranje sam već nosila, znam da to treba.

 

 

Ne znam je li bilo ali nije zgoreg pomenuti da je Limundo otvorio posebnu kategoriju odakle sav prihod ide na račun za pomoć tako da ako neko ima nešto što nije praktično za doniranje ugroženima, može da stavi na tu stranicu pa će se prodati a novac će otići za šta treba. Postavljanje tih predmeta je besplatno.

 

 

Bravo, ovo nisam znao.

Link to comment

e slavija dobila igracke! prosledjuju dalje :D

 

ako ste spakovali to, sad nosite na sajam (direktno u halu 11) i na kosutnjak ili u bilo koji centar koji skuplja stvari, samo obelezite da su igracke, pa vr proslediti gde treba

 

ako kupujete, nema greske sa balonima od sapunice, slikovnicama, itd. a sajmu i kosutnjaku nosite loptu. cekaju je :)

Link to comment

u trojci se ostavljaju stvari, a u 11 su smesteni, moze i direktno,mao ljudi koji rade sa decom, pa ce voditi racuna

 

e da, dece ima svih uzrasta, do puberteta

Link to comment

U opstini NBG ima dosta vec donetih stvari, potrebno im je sve, najvise  sapuni, vlazne maramice, samponi, ulosci, odeca... Sve sto se donese je vise nego potrebno (zavrsen citat). Ohrabruje sto ima mnogo mladog sveta koji tamo radi, sad mi je zao sto nisam njima kupio makar neki sok ili cokoladu, ali bice prilike.

Edited by Milosh76
Link to comment

imamo narudzbinu za igracke za klince u bilo kom obliku, za slaviju, hitno! ako niste vec krenuli, picite tamo - bukvalno im samo to fali, trazite sandu, ali i ne morate, samo nosite

gde se nose igracke na slviji?

Link to comment

hotel slavija.

 

da, sto kaze milos, nije lose i volonterima dati neku cokoladu, sok, vecina tih klinaca je po prvi put ukljucena u ovakve stvari i sjajni su.

Link to comment

nista nije bezveze :) 

 

posto vasudevin racun na koji smo uplacivali novac za azilante trenutno nije u funkciji, potrudicemo se da sutra u toku dana organizujemo neki nacin za prikupljanje novca u ime ppp-a. javljamo cim se organizujemo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...