Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

И овамо је ситуација катастрофална. Миљацка никад већа, Босна носи све пред собом, Добој је град у који се више не може ући нити из њега изаћи, хаос у Бијељини итд. 

Link to comment

Dobro.

Ne želim da ulazim u raspravu o statusu Vojvodine i ulaganju u vodoprivredu. :)

Samo besmisleno je porediti, kao recimo zašto je zimus Vojvodina bila u smetovima a ostatak Srbije nije?

ok, naravno. nije meni vojvodina iz oka ispala pa da je dižem na tron.

poredila sam samo značaj koji se tome pridaje gore i dole. i rekla da to ima veze.

 

poz

Link to comment

i ona posle šapca naročito - orašac, provo pre svih, će vrlo verovatno ozbiljno najebati.

 

Malopre sam bio na placu. Milicija je zatvorila put Sabac-Obrenovac zato sto je, kako kazu, reka odnela jedan most (drugi od mog placa). Snimio sam prvi most, nismo hteli da idemo do tog drugog. Nadam se da ovo nije poslednji snimak tog mosta. Ovo je inace, recica Dobrava. Toliko je duboka da moj cale preko leta stavi stolicicu na sred reke i onda peca.

 

 

Komsija je imao oko 120 ovaca i koza, vise nema nijednu. Drugi komsija kaze kako je jedna baba sinoc odbila da izadje iz kuce. Danas je ta kuca pod vodom a niko ne zna sta je sa zenom.

Link to comment

Malopre sam bio na placu. Milicija je zatvorila put Sabac-Obrenovac zato sto je, kako kazu, reka odnela jedan most (drugi od mog placa). Snimio sam prvi most, nismo hteli da idemo do tog drugog. Nadam se da ovo nije poslednji snimak tog mosta. Ovo je inace, recica Dobrava. Toliko je duboka da moj cale preko leta stavi stolicicu na sred reke i onda peca.

 

 

Komsija je imao oko 120 ovaca i koza, vise nema nijednu. Drugi komsija kaze kako je jedna baba sinoc odbila da izadje iz kuce. Danas je ta kuca pod vodom a niko ne zna sta je sa zenom.

 

strasno,neverovatno.

machva nadrljala

 

 

doboj  :cry:

jezivo

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Dudo, ako ne moraš ne idi na put, ali nikako.

Zajebano je i kod brezovog polja isto

 

+1

 

Evo šta mi piše drugarica iz Sarajeva (pitao sam je gde se proverava prohodnost puteva u Bosni):

 

neka ode na stranicu BIHAMK

ali kako ja vidim nista nije prohodno
doboj, tuzla, sve je blokirano, zvornik...
ali neka provjeri

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...