Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

kaže Marić da su 48 sati pre kiše bile obaveštene lokalne samouprave

 

a inače, da će bahaćenje kao što je have_fun opisivao komšiju retarda, zatrpavanje kanala svim i svačim, nulta pažnja prema propisiima i sl. kad-tad doći na naplatu  - to se uvek znalo, ali "neće baš nas" ...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Vlada Srbije proglasila je vanrednu situaciju na teritoriji Republike zbog poplava i obilnih padavina. Vlada je istovremeno zatražila pomoć Evropske komisije, Rusije i Slovenije.

 

Извињавам се због болда, копи пејст је са сајта Вечерњих новости. 

 

Не могу да се уздржим, морам да приметим да су помоћ тражили истовремено™ и да ми није јасно по ком основу се Словенија ту угурала.

Link to comment

10312012_10201757495889001_6792295156777

 

Slika iz jednog Uzickog naselja. Ja ne mogu da vam opisem koliko je ustvari mali ovaj potok kad je normalno stanje :wacko: .

Edited by Aleksandar88
Link to comment

hvala svima (izgubio mi se multikvot a možda i bolje da ne zagušujem stranicu) za info oko puta za bosnu

molim vas da ovde apdejtujete saznanja, baš mi je važno da do subote ujutro budem ubosni

 

jbt, mesecima čekam neke pare i sada kada se ukazala prilika da nešto i naplatim, sad mi onaj odozgo ne da

al' ajd da ne kukam, ima ih mnogo kojima je gore

Link to comment

Verovatno nezvanično već ponuđena.

 

baš to hteo da napišem, verovatno su Slovenci rekli "Imamo spremno to i to, vi samo zatražite zvanično"

Link to comment

edit: no comment

Da mi se malo napuse kurca vise on. Danas je vatrogasac stradao pokusavajuci da spase coveka, pre toga su smanjili pare za vanredne situacije a on samo misli o samopromociji. 

Link to comment

Poplave u Srbiji odnele pet života. Stradali spasilac kod Topole, jedna osoba u Umčarima, jedna osoba u Novom Sadu i dve starije osobe u Lajkovcu.

:ph34r:

Link to comment

 

 

Predsednik Vlade Republike Sribje Aleksandar Vučić helikopterom Vojske Srbije krenuo je u Ub i Koceljevo kako bi na licu mesta pomogao građanima!

“Predsednik Vlade Republike Sribje Aleksandar Vučić otkazao je sve današnje obaveze i helikopterom se uputio u Koceljevu i Ub, kako bi sa nadležnim ekipama dostavio hranu i vodu građanima vodom opkoljenih naselja”, saopštili su iz Vlade.

 

nemam reči (koje nisu krivično gonjive)

Link to comment

 

a inače, da će bahaćenje kao što je have_fun opisivao komšiju retarda, zatrpavanje kanala svim i svačim, nulta pažnja prema propisiima i sl. kad-tad doći na naplatu  - to se uvek znalo, ali "neće baš nas" ...

 

Чувени српски безбедносни уређај звани "ма, неће". Како бих им слатко иставио рачун у присуству екипе за принудну наплату.

 

А оно, што је мање оваквих вести из Војводине... јебига, не сналазе се људи, па су од оних пара ипак дигнути насипи скроз. Дакле нема места где је насип много нижи, а тамо где има брзо може да се запуши. И оно што је Јаша Томић био поплављен 2005. - то Румуни нису имали насип, излило се код њих па прелило преко границе.

 

А што јужно од Београда ти насипи никад нису до краја урађени, бемлига, нека објасни ко познаје прилике. И мада за овакву кишу не верујем да би и насипи били нека 100% заштита, штета би била десет пута мања него што би коштало да су били направљени.

Link to comment

hvala svima (izgubio mi se multikvot a možda i bolje da ne zagušujem stranicu) za info oko puta za bosnu

molim vas da ovde apdejtujete saznanja, baš mi je važno da do subote ujutro budem ubosni

 

jbt, mesecima čekam neke pare i sada kada se ukazala prilika da nešto i naplatim, sad mi onaj odozgo ne da

al' ajd da ne kukam, ima ih mnogo kojima je gore

 

Evo ti korisne stvari - interaktivna mapa poplava u Bosni :

 

http://www.radiosarajevo.ba/novost/151398/interaktivna-mapa-poplavljenih-podrucja-u-bosni-i-hercegovini

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...