Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

ne mora čamcima

 

Moze i snajperom sa nocnim nisanom.

 

Sta reci kad je neki dan onom jadniku kojem je voz odsekao nogu u Beogradu neko iz guzve koja se stvorila oko njega maznuo novcanik s platom dok je krvario i borio se za zivot. To nadjes i ustrelis bez trunke grize savesti.

Link to comment

dosla su danas dva momka koji vec dva dana spasavaju po Obrenovcu, obojica su u soku, samo cu da kazem da ce biti jako lose narednih dana posebno kad temp skoci na 30

 

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Link to comment

Moze i snajperom sa nocnim nisanom.

 

Sta reci kad je neki dan onom jadniku kojem je voz odsekao nogu u Beogradu neko iz guzve koja se stvorila oko njega maznuo novcanik s platom dok je krvario i borio se za zivot. To nadjes i ustrelis bez trunke grize savesti.

 

Da, ja taj slučaj ljudima prepričavam danima, ali ja i dalje (utopistički) nisam za preki sud, jednostavno nisam, mislim da moramo sačuvati makar nekakve obrise elementarno civilizovanog društva.

Link to comment

Da, ja taj slučaj ljudima prepričavam danima, ali ja i dalje (utopistički) nisam za preki sud, jednostavno nisam, mislim da moramo sačuvati makar nekakve obrise elementarno civilizovanog društva.

 

Ma, nisam ni ja, ali me tako ponekad uhvati ocaj kad vidim kakvih sve ljudi ima pa pisem svasta.

Link to comment

A da li se upitate nekad da je sitan lopovluk povezan sa siromaštvom, a siromaštvo sa krupnim lopovlukom?

Ako je neko siromašan ne mora biti lopov.

Over and out.

Link to comment

A da li se upitate nekad da je sitan lopovluk povezan sa siromaštvom, a siromaštvo sa krupnim lopovlukom?

sitan lopovluk?

 

sori bro, ali neke stvari se jednostavno ne rade. osim ako nisi zivotno ugrozen, a ovi to svakako nisu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...