Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Pa niko se ne smeje, jeste jezivo. Kao da je curse.

Kad smo kod kletvi, koliko do otkrivanja nekog drevnog "proročanstva Tarabića" i sl koje je sve ovo predvidelo?

ne znam za tarabice, al ima od pre dva dana clanak kako je baba vanga sve ovo predvidela..

 

 

 

Baba Vanga predvidela poplave

Pre godinu dana u proročanstvima najpoznatije bugarske proročice Babe Vange navodi se da nas u 2014. godini očekuju velike poplave i dolazak nove pošasti.

Radio Ukrajina objavio je dosad nepoznata proročanstva Babe Vange koja je prikupio ruski biznismen Anatolij Lubčenko, koji je s njom razgovarao neposredno pre smrti. Najpoznatija bugarska proročica tako je najavila da nas početkom 2014. godine čekaju velike poplave, koje je opisala kao 'reku leševa'.

Bolest gora od AIDS-a

Drugo proročanstvo je dolazak nove bolesti koja će, kazala je Baba, navodno, većinom pogađati muškarce, te će biti gora od AIDS-a.

''Oboleli će biti prekriveni čirevima i otpadat će im koža'', opisala je Baba Vanga.

Podsetimo, legendarna bugarska proročica je do sada predvidjela teroristički napad 11. septembra u Njujorku, smrt princeze Diane, te čak i vlastitu smrt 1996. godine.

 

 

 

Edited by Shaq
Link to comment

Pa niko se ne smeje, jeste jezivo. Kao da je curse.

Kad smo kod kletvi, koliko do otkrivanja nekog drevnog "proročanstva Tarabića" i sl koje je sve ovo predvidelo?

 

da, mozda je bolje da i ja bacim u spojler

 

 

Baba Vanga je predvidela strasne poplave, gomile leseva koje plutaju, i posle poplava boelstinu goru od side od koje ce umirati gomile muskaraca u uzasnim bolovima, prekriveni gnojnim ranama. tako nekako sam procitao pre neki dan valjda na telegrafu

 

Edited by assück
Link to comment

Šta ja znam, meni je crnilo pred očima kad samo pomislim na Obrenovac (možda zbog toga što mi je i dalje četvoro poznanika tamo zarobljeno), mada se slažem da u stvari treba okrenuti na zajebanciju.

Link to comment

radio amateri javljaju da lopovi u camcima obilaze napustene stanove i kuce i kradu stvari...nije da nije ocekivano ovako nesto, ali opet

Ovo sam i ja cuo od rodjaka iz Obrenovca ... 

 

p.s. Jel smeju po kratkom postuplu u vanrednom stanju da presude tim bitangama ?

Link to comment

a kakvo je stanje u bolnicama?

danas mi poznanica doktorka rekla da je vandredno, i da stalno dezuraju.

Da, u petak sam bila u Zemunskoj sa kumom koja je tamo dr, uvedeno vanredno stanje jer se očekivalo 400 ljudi da stigne iz poplavljenih krajeva. Nisam je danas zvala da se raspitujem, da je ne ometam.
Link to comment

Ovo sam i ja cuo od rodjaka iz Obrenovca ... 

 

p.s. Jel smeju po kratkom postuplu u vanrednom stanju da presude tim bitangama ?

 

Ne smeju naravno, niti treba da da smeju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...