Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

da li se neko dosetio da otvori centre za prikupljanje pomoci kod vecih trznih centara, da ljudi koji zele i mogu da pomognu ne moraju bar da se cimaju oko transporta?

Volonteri stoje ispred dm-a...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

ja ne znam zasto ljudi konstantno od jutros pricaju da nema opasnosti za sabac, mitrovicu itd...

naravno da ne treba siriti paniku, al ovo su valjda bile predpostavke danas u 12h, a cini mi se da cm brze rastu nego sto je predvidjano...

Untitled.png

Link to comment

Kod mene (Mladenovac) kiša ponovo počela da pada.

Valjda je samo neki lokalni pljusak, koliko sam razumeo ne očekuju se nove padavine na nivou zemlje...

Edited by mraki
Link to comment

Kažite ljudi, kolika je nezvanična informacija o broju nastradalih u Obrenovcu, do sada nađenih?

Нема никакве информације,јер се то оставља за крај.Прво жене и деса се евакуишу,па старије особе,па остали.Можда сам се лоше изразио али колико сма схватио то није приоритет,али је питање хоћемо ли икада то и сазнати.

Link to comment

E da, samo još jedna preporuka...

 

Ko god ide da ostavlja neku pomoć, u narednih dan-dva (osim ako u nekom konkretnom centru ne zatraže nešto vrlo konkretno što fali), nosite nešto što je bitno ali će da fali ljudima. Mi smo nosili (između ostalog) vlažne maramice, plastične pribore za jelo, dezinfekciona sredstva uključujući i sapun što radi na suvo, tako neke potrepštine kojih će se većina ljudi teško setiti a ipak treba. Razmislite malo.

 

Takođe, prilikom kupovine, imajte u vidu da su to stvari neophodne velikom broju ljudi u privremenom smeštaju. Bolje 10 običnih pasti za zube nego 3 fensi i tome slično.

Link to comment

od starta je bilo jasno da ce to biti jeziv broj, pitanje je dal cemo uopste i saznati tacan broj...

al sam recimo bio iznenadjen kako je gasic bio prokomentarisao u tom trenutko pomenutih 20 zrtava u doboju, u fazonu da je tamo mnogo kriticnije nego kod nas... a bojim se da ce kod nas biti stotine, da ne kazem i nesto gore :isuse:

Ma on je debil. covek se radovao uzivo na vest da je popustio nasip u BIH i HR

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...