Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Nek procene i jesu bile da id utorka kreće smirivanje situacije. Mislim da je samo pitanje kojom će dinamikom to ići?

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Link to comment

Meni ovaj Maric deluje prilično razumno. Ko i Sinisa Mali. Ko su bre ti ljudi? Izvinjavam se na ofu al ne pratim toliko našu politiku

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Maric je nacelnik za vanredne situacije u MUPu, a Sinisa Mali je gradonacelnik Beograda posle poslednjih  izbora

Edited by Milosh76
Link to comment

Ma to znam, al otkud oni u ovom SNS društvu, nekako mi ne idu u klasičan SNS profil

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Maric je profesionalac koga ne pustaju jer zna svoj posao jako dobro, a Mali je mutan lik, ko zna zasto je on tu i cime se sve bavi/o u zivotu

Link to comment

sa indexa

Ovako usporavanje rasta vodostaja u Slavonskom Brodu je nastupilo prvi put u nekoliko dana. Očekujemo da više neće rasti, dobra je prognoza i bosanske rijeke su u padu, pa ne očekujemo da će više rasti. Slavonski Šamac generalno ipak pada, nakon toga očekujemo stagnaciju. Sad nas čeka dugotrajno opadanje vodostaja", rekao je večeras Vladimir Šunjerga, zamjenik voditelja stožera obrane od poplava Hrvatskih voda u Brodsko-posavskoj županiji.

 

Link to comment

Ma to znam, al otkud oni u ovom SNS društvu, nekako mi ne idu u klasičan SNS profil

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

O, Mali se uklapa, itekako, samo ne pratiš.

 

Marić već ne, on je profi.

Link to comment

Ma to znam, al otkud oni u ovom SNS društvu, nekako mi ne idu u klasičan SNS profil

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Mali nas je sve iznenadio. ocekivali smo da place nad sudbinom Vucica koji se zrtvuje za narod, a ima nekih koji ga ne vole, ali imao je par normalnih istupanja...

Link to comment

I meni je Mali super. Prvi put ga čujem kako govori (video sam do sada par slika u štampi). Veoma odmereno, racionalno, bez patetike i politikanstva. Barem u ovih 5-6 intervjua koje sam video.

Link to comment

Ma to znam, al otkud oni u ovom SNS društvu, nekako mi ne idu u klasičan SNS profil

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Mali je profil Vesića i tih hoštaplera koji imaju tu "idemo, radimo, ludilo" crtu. Sve je to trening javnog nastupa, budi bez brige. 

Edited by pacey defender
Link to comment

maric je jedan od sacice ljudi u mupu koji su prosli sve nivoe od dna do vrha, otprilike ko novinari koji pocnu od pijace pa dodju do autora. i stvarno voli i veruje u to sto radi. za dikovica ne znam, ali da sam ja vlast, maric bi rukovodio svim ovim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...