Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Aaaaa debil stanojevic na PTC:Mnogi su me zpitkivali da li ce sutra biti skole?Vesic:Sutra sigurno nece biti skole!

Gledam, neverica. Baš se loše snašao Stanojević.

Inače, ni ja ne mogu naći leyu keller, izgleda zatvorila nalog.

Edited by mraki
Link to comment

u kojoj je to emsiji bilo, oko?

Jbg ova live emisija, smenjuju se gosti, voditelj onaj prosedi, moguce je da je boditelj Oko emisije. Covek svo vreme pokusava da ih navede na neki pozitivan nagovestaj, sta god, ali ledena faca tog tipa iz Srbijavoda i negativno klimanje glavom govori sve. Bas je ubio u pojam, ali bolje znati sa cime ce se raspolagati u narednom periodu. Poenta je da nema opustanja jos par nedelja, oprez mora ostati i kad krenu vode da se povlace.

Link to comment

Aaaaa debil stanojevic na PTC:

 

Stanojević krajnje neprijatno iznenađenje, još sam se pitao što su ga skrajnuli u poslednje vrijeme. Nažalost, podjednako je teško naći dobrog sagovrnika kao i naći nekoga ko će da postavlja prava pitanja.

Link to comment

Кад је држава говно и кад су на одговорним местима кретени онда све иде споро и све је 100 пута горе. Нигде превенције није било, гледали смо како све иде у курац а онда су људи изашли напоље. Тек се за Шабац и Митровицу изашло раније, а и то је било касно.

 

Вамо су моји Сремци исто заказали. Одавно еј већ требало људе по селима активирати. Ралицу на трактор и пичи на обалу и ударај насипе. Бар они то могу, имају сељаци и механизације и земље, има код Хртковаца и песка за џакове. Ал курац, чекало се да догори и сад довлачи људе товари бацај блокирај, све наврат нанос.

 

 

Јебем ти све. Сад сам попиздео а контролисо сам се.

Link to comment

 

 

 

Javljeno nam je da u hotelu Slavija ima puno beba, a oskudevaju sa pelenama i ostalom bebi opremom. Ako je neko u blizini neka odnese koji paket, koliko ko može. Trenutno su u problemu pa reagujte brzo. Podelite ovu objavu kako bi sto vise ljudi reagovalo blagovremeno.

 

 

e jebi ga ja sam upravo ostavio stvari u opstini nbg. valjda imaju neku koordinaciju.

Link to comment

Jel Iriski stvarno neprohodan?

 

Да да, већ трећи дан.

 

Али јавили су да може Врдник - Раковац.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...