Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

drina je do sada, uslovno rečeno, mirovala, ostala je u okviru korita. tek se očekuju udarni talasi jer će morati da otvore branu na hidrocentrali mali zvornik. neka nam je ovaj kosmos, što se sručio na nas, u pomoći.

Link to comment

paraćin

 

103780901020228504190249.jpg

 

g. milanovac 

 

10262099_1475740072661939_42207249386549

 

metalac izgleda ugrožen

 

 

U Užicu je pukla brana, i veći talas vode u Čačku i okolini se očekuje oko 19h

 

ovo tek može biti vrlo zajebano :o

Link to comment

drina je do sada, uslovno rečeno, mirovala, ostala je u okviru korita. tek se očekuju udarni talasi jer će morati da otvore branu na hidrocentrali mali zvornik. neka nam je ovaj kosmos, što se sručio na nas, u pomoći.

 

 

uhh..:(

 

a ima neki nacin da se hendluje upliv drine u savu ili to ide samo prirodno?

ako se savuljaga izlije...ogomna je

Link to comment

uhh.. :(

 

a ima neki nacin da se hendluje upliv drine u savu ili to ide samo prirodno?

ako se savuljaga izlije...ogomna je

nemam pojma, mislim da je jedino što se može zadržavanje vode u jezeru kod zvornika, ali cenim da nema više gde da je zadržavaju. sve što se sliva u drinu je nabujalo, pus ova kiša, nemam pojma, ništa mi ne uliva nadu da ona ovaj put neće podivljati osim jedne činjenice, a to je da do sada još nije.

znam- davljenik, slamka.  :ph34r:

Link to comment

na buđavom sajtu ams ništa ne radi

jel' ima neko info kakvo je stanje na putu zabosnu, tj, onaj deo autoput-šabac-loznica-zvornik 

Karta.

 

BNTV

 

Ne preporučujem dolazak ubosnu, ovde iz sata u sat stanje postaje lošije, sjever i sjeveroistok posebno.

Link to comment

Poplave u Srbiji su sve veće iz sata u sat, ovo je topic za sve one koji imaju najnovije informacije, apele i upozorenja!

 

Slika Tamnave, pravi užas:

 

koceljeva-poplave-reka-tamnava-foto-tanj

Link to comment

Јасеница, у којој се удавио ватрогасац из Тополе док је спасавао човека који је у њу упао, прошло лето је могла да се прегази.  

Link to comment

uhh.. :(

 

a ima neki nacin da se hendluje upliv drine u savu ili to ide samo prirodno?

ako se savuljaga izlije...ogomna je

 

nema zadržavanja drine posle zvornika, a ni save. sela južno od save koja redovno plave, tamo oko zasavice u mačvi, drenovac, i ona posle šapca naročito - orašac, provo pre svih, će vrlo verovatno ozbiljno najebati.

 

grad manje-više, ima pročišćene odvodne kanale, nasip, cenim da neće nužno biti drame. za mitrovicu stvarno ne znam. videćemo koliko će se sava podići od obrenovca ka bg-u.

Link to comment

@ Mujica

 

Greška, molim moderaciju da prebaci topic ako je potrebno, ali mislim da to nije sada toliko bitno

Edited by slow
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...