Jump to content

Opšti čit-čet

MiddleClass

Recommended Posts

• Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

26

• John Coltrane

17

• Feindouno

15

• Timmi

14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weenie Pooh

Ja sam veliki poštovalac lika i delova Pikeove gospođe, ali ovo je sad već preterivanje. Zar ne može nijedno fudbalsko takmičenje da prođe bez njenog kreativnog inputa? :blink:

Pimetna je downward spirala, ova La La La monstruoznost čini da Waka Waka iz 2010 zvuči odlično, da ne pominjemo Hips Don't Lie iz 2006. Evo pa uporedite:

John Coltrane

Jbt Shakira se pretplatila na sva SP do kraja zivota, vec vidim SP 2054 i nju u kolicima kako peva i mrda kukovima :isuse:

Nego, je li iko pratio Guardianov izbor 100 najboljih igrača svjetskih prvenstava?

Žiri u kojem je sjedio Matthäus je Klinsmanna stavio na 96.mjesto :lol::isuse: dočim je Messi 51. Šukera nema nikako, baš kao ni Miroslava Klosea.

Weenie Pooh

Imaju i Gazzu, čoveka koji je izdominirao WC toliko puta... Šukera sigurno nisu stavili da ga ljudi ne pomešaju sa Hakanom Šukurom.

Budalaština teška, običan click-bait kao i sve te njihove #100 liste, uvek imam utisak da su je skrpili za 10 minuta. Ono, nabroje svi u redakciji po 20 komada, saberu se glasovi odokativno i poređaju nasumično.

Imaju i Gazzu, čoveka koji je izdominirao WC toliko puta... Šukera sigurno nisu stavili da ga ljudi ne pomešaju sa Hakanom Šukurom.

Budalaština teška, običan click-bait kao i sve te njihove #100 liste, uvek imam utisak da su je skrpili za 10 minuta. Ono, nabroje svi u redakciji po 20 komada, saberu se glasovi odokativno i poređaju nasumično.

Kamo sreće. Pirla nema na listi,  a ima Del Piera. Batistuta ni blizu iako je dao dva hat-tricka (doduše, protiv Grčke i Jamajke pa se to možda ne računa).

Edited by ArleKino
John Coltrane

Nego, je li iko pratio Guardianov izbor 100 najboljih igrača svjetskih prvenstava?

Žiri u kojem je sjedio Matthäus je Klinsmanna stavio na 96.mjesto :lol::isuse: dočim je Messi 51. Šukera nema nikako, baš kao ni Miroslava Klosea.

A sta je to Mesi uradio na SP da bi bio 51. !? :fantom:

Weenie Pooh

Šta hoćeš, dao je jedan gol. To je beskonačno više golova nego ti, ja, i ArleKino zajedno!

• Create New...