Jump to content
MiddleClass

Opšti čit-čet

Recommended Posts

Takeshi

kaze beusan, sudije nisu zadovoljile na ovom sp. izbrojao je 62 greske.

Feindouno

Mazica uvrstili™ u 10 najvecih gresaka na prvenstvu za onaj nesudjeni penal na Ederu :Hail:

Timmi

Mazica uvrstili™ u 10 najvecih gresaka na prvenstvu za onaj nesudjeni penal na Ederu :Hail:

to je hrvatski sud, po kom je odluka japanskog sudije na drugom mjestu najgorih.

MiddleClass

Mazic kiksara! U junu Ricoli po kladzama (kvota 5) bio prvi favorit da sudi finale. Ljudi znaju i prije no sto SP pocne.

Zhota

sa tvitera

BsgZbQyIIAAsk2a.jpg

Weenie Pooh

:puke:

Da su lepo rekli "Zato što je protivnik Argentina", niko im ne bi zamerio.

Ali ne, nije to, nego su Nemci ljubazni i smeše se i slikaju se sa navijačima, plus imaju više para od ostalih pa ulažu u otvaranje sopstvenog trenažnog centra i još koriste domaću radnu snagu :isuse: Idiotsko obrazloženje koje niko normalan ne bi ni zahtevao.

wall

Meni SP bio dobar.

Po grupama vr.

Ovde sam svašta naučio, ekipa bila sjajna.

Toliko.

E da, ako vas nešto zanima biću dostupan na PM pa pitajte. :D

Weenie Pooh

WhoScored.com izbacili statistički najboljih jedanaest, solidno su se nalupetali. Npr. Pjanić ispred Mascherana je već samo po sebi spektakl.

5fd5119b-7a5a-4cda-9d96-bccb622b209c-bes

Timmi

to zato sto vise vrijednuju delivered balls into penalty area nego delivered balls za razliku od fantasyja -_-

sve je jasno, messi najbolji

crtamOrasi

Pjanke je po nekoj statistici, valjda bas njihovoj, pravio sanse na svakih 22 minuta (medju igracima koji su odigrali vise od 180 minuta na prvenstvu). Tako da je verovatno samo do glupe statistike, naravno da ne moze da se meri onim sto je Mascherano pruzio na prvenstvu.

Timmi

gore sam htio da napisem recovered balls... dovoljno je vidjeti ko su bekovi po tom izboru pa da bude jasno da vrijednuju ofanzivnu igru.

• Create New...