Jump to content

Opšti čit-čet

MiddleClass

Recommended Posts

Weenie Pooh

Pa... isti odgovor. Kad se ugura jedan, njegovo je da se izmakne na vreme i proba da otvori rupu za šut, tj. da natera protivnike da paze na njega da to ne uradi i tako ne obraćaju pažnju na izvođača. Šta bi dobili da uguraju trojicu ili petoricu? (Osim konsekventnog kontranapada, naravno)

• Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

26

• John Coltrane

17

• Feindouno

15

• Timmi

14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ok.

Ja sam mislio da tu ima neko pravilo ko kad i šta. Pošto mi je nelogično da se tako retko koristi ta mogućnost da se ufuraju jedan ili dva

:pera:

Pa čekaj, s moralnih uzvisina si onoliko brojao protiv Suareza i branio nekakve principe, a Herreri se klanjaš. Znači 0 principi, samo proizvoljnost. 

Pa čekaj, s moralnih uzvisina si onoliko brojao protiv Suareza i branio nekakve principe, a Herreri se klanjaš. Znači 0 principi, samo proizvoljnost.

ne razumijes ti to, on je igrao u ono vrijeme.

inace, car, danas uz mehiko zbog njega.

Ryan Franco

čar fudbala je što je jedina igra na planeti u kojoj bi herrera mogao da oladi smarača sa beležnicom. nadam se da ćemo to ispratiti.

inace, car, danas uz mehiko zbog njega.

ja mu mnogo zameram sto ne ubacuje ernandesa od pocetka. ali takodje danas svim srcem uz mehiko!

mada mi je strepnja veca od nade. :(

čar fudbala je što je jedina igra na planeti u kojoj bi herrera mogao da oladi smarača sa beležnicom. nadam se da ćemo to ispratiti.

+100

kad već nije mogao Sampaoli brkatog smrdu, ovo bi bilo izrazito važno.

• Create New...