Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

I zgražavati se, dabome. Mi, pripadnici nacije koja zadnjih meseci uživa u romansiranoj tv sagi o dinastiji brato-oceubica, tiranina i pedofila.

Edited by dillinger
Link to comment
Just now, dillinger said:

I zgražavati se, dabome. Mi, pripadnici nacije koja zadnjih meseci uživa u romansiranoj tv sagi o dinastiji brato-oceubica, tiranina i pedofila.

 

Ne razumem poredjenje. A ovo prvo - samo sam rekao da je sve otvoreno, ali izgleda da ni to nije dovoljno dobro...

Link to comment
21 minutes ago, MancMellow said:

 

Ne razumem poredjenje. A ovo prvo - samo sam rekao da je sve otvoreno, ali izgleda da ni to nije dovoljno dobro...

 

 

The attacker was detained and faces being charged with damaging a cultural artefact. Russian news agencies cited police sources saying he was a 37-year-old man from the city of Voronezh about 286 miles (460km) from Moscow. He faces up to three years in prison and a 3m ruble fine (£33,000), according to the RIA Novosti agency.

 

 

Spremajte pohvalnicu :fantom: 

Link to comment
8 hours ago, MancMellow said:

Videćemo po toku suđenja i presudi ima li ili nema šireg društvenog konteksta. 

 

Nema tu sta da se vidi.

 

My 2 cents:

Usamljeni ikonoborac kkakvih ima jos od Petra Velikog.

 

Pravda je pravda, te ce doticni biti osudjen kako dolikuje.

 

Ali Putin je veliki pa ce doticnog prvom prilikom osloboditi.

 

 

 

Mislim, potpuno je sumanuto ocekivati da se Repin zrtvuje. Pre ce biti narativ, Repin je veliki umetnik, a Ivan Grozni nije Grozni.

 

 

Edited by Budja
Link to comment
1 hour ago, Budja said:

 

Nema tu sta da se vidi.

 

My 2 cents:

Usamljeni ikonoborac kkakvih ima jos od Petra Velikog.

 

Pravda je pravda, te ce doticni biti osudjen kako dolikuje.

 

Ali Putin je veliki pa ce doticnog prvom prilikom 

 

 

To bi bio siri narativ

Link to comment
11 hours ago, MancMellow said:

Videćemo po toku suđenja i presudi ima li ili nema šireg društvenog konteksta. 

 

Uništi bilo gde neko umetničko delo velike vrednosti pa ćeš da vidiš koliko ćeš da dobiješ godina robije ili neke institucije zatvorenog tipa

Edited by slow
Link to comment
24 minutes ago, slow said:

 

Uništi bilo gde neko umetničko delo velike vrednosti pa ćeš da vidiš koliko ćeš da dobiješ godina robije ili neke institucije zatvorenog tipa

Pa ja to i kazem tj mislim. 

Link to comment

Jebemliga ako kapiram zasto se politizuje 1 primarno vandalski cin, ma coveka licno Putin poslao da zakolje sliku iz samo njemu i Rodzeru pl. Sancezu poznatih razloga.

Preznojih se da barem malo skontam motiv da se vest ovde plasira onako kako je plasirana, sa sve sirim drustvenim kontekstom :isuse:, obaska sto ne pamtim da je bilo koji slican postupak - a bilo ih je onoliko - bio tretiran ikako drugacije nego kao delo nekog poremecenog lika bez i naznake namere da se salje politicka poruka.

Sto se Rusije konkretno tice, Rjepinova slika sigurno ne spada u simbole, pa samim tim ni potencijalne mete za iskazivanje bilo kakvog politickog stava ili slanja poruke sa sirim drustvenim kontekstom :isuse:: Rusija, Moskva posebno, puni su i prepuni objekata na kojima bi takve stvari mogle da se rade, a da porukatm i kontekst budu svima razumljivi na prvu loptu: od kremaljskog zida sa urnama velikana, do par moskovskih grobalja...

 

Osim ako, a to mirise na Rodzera pl. Sanceza, svrha nije posto-poto i na ovaj nacin dokazati ono Putin fuj, Rusija pretnja, prema tome fuj...

Link to comment
24 minutes ago, namenski said:

Jebemliga ako kapiram zasto se politizuje 1 primarno vandalski cin, ma coveka licno Putin poslao da zakolje sliku iz samo njemu i Rodzeru pl. Sancezu poznatih razloga.

Preznojih se da barem malo skontam motiv da se vest ovde plasira onako kako je plasirana, sa sve sirim drustvenim kontekstom :isuse:, obaska sto ne pamtim da je bilo koji slican postupak - a bilo ih je onoliko - bio tretiran ikako drugacije nego kao delo nekog poremecenog lika bez i naznake namere da se salje politicka poruka.

Sto se Rusije konkretno tice, Rjepinova slika sigurno ne spada u simbole, pa samim tim ni potencijalne mete za iskazivanje bilo kakvog politickog stava ili slanja poruke sa sirim drustvenim kontekstom :isuse:: Rusija, Moskva posebno, puni su i prepuni objekata na kojima bi takve stvari mogle da se rade, a da porukatm i kontekst budu svima razumljivi na prvu loptu: od kremaljskog zida sa urnama velikana, do par moskovskih grobalja...

 

Osim ako, a to mirise na Rodzera pl. Sanceza, svrha nije posto-poto i na ovaj nacin dokazati ono Putin fuj, Rusija pretnja, prema tome fuj...

:eraser on: ma ti si putinovac :eraser off:

Link to comment
19 hours ago, Roger Sanchez said:

Ne shvaćaš širi društveno-politički kontekst te manifestacije ludila ili shvaćaš, ali te boli qrtz?

 

 

Jbt, nije vama lako. Majke mi. 

Link to comment

u stvari jeste bre kako nije. meta je nacrtana, boldovana, podvucena i uokvirenan jarkim bojama. nema sta da razmisljas, ugledas i okomis se. 

Link to comment

 

Quote

 

Ruski novinar Arkadij Babčenko, za kog je ukrajinska policija saopštila da je ubijen u svom stanu u Kijevu, pojavio se živ i zdrav na konferenciji za medije.

Šef Službe bezbednosti Ukrajine (SBU) Vasilij Gricak rekao je na današnjoj konferenciji da je njegova agencija lažirala smrt Babčenka kako bi uhvatila one koji su pokušavali da ga ubiju, navodi Asošiejted pres.

Ukrajinska policija je juče saopštila da je Babčenko, oštar kritičar politike Kremlja, umro na putu do bolnice pošto je u svom stanu pogođen višestrukim hicima u leđa.

Babčenko (41) se pojavio na konferenciji Gricaka i zahvalio svima koji su žalili zbog njegove smrti.

"Nije bilo druge mogućnosti da se ova akcija izvede, a želeo sam i da budem od pomoći ukrajinskim bezbednosnim službama, jer su oni spasli moj život", rekao je Babčenko.

Jedan je od najpoznatijih ruskih ratnih reportera. Rusiju je napustio 2017. godine, rekavši da dobija pretnje i da se plaši da bi mogao da bude uhapšen.

Jesenas se preselio u Kijev, gde je radio kao voditelj na krimskotatarskoj televiziji ATR.

 

 

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...