Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Quote

Siroka i osecajna ruska dusa :(

 

Član ruske pank grupe "Pussy Riot", Pjotr Verzilov, hospitalizovan je u teškom stanju zbog mogućeg trovanja, navodi AP, pozivajući se na izveštaje ruskih medija.

Radio Eho Moske i online vesti Meduza objavili su da se Pjotr Verzilov nalazi na intenzivnoj nezi. Mediji citiraju članicu "Pussy Riot" Veroniku Nikulšinu, koja je rekla da je Verzilov izgubio vid i sposobnost govora.

Nikulšina je rekla da se Verzilov lečio u toksikološkoj jedinici jedne moskovske bolnice.

Verzilov, Nikulšina i dvoje drugih aktivista služili su dvonedeljne zatvorske kaznezbog ometanja Svetskog fudbalskog prvenstva u Rusiji. Oni su utrčali na teren u policijskim uniformama, kratko prekidajući utakmicu finala između Francuske i Hrvatske.

Link to comment

Budi pametan pa rastarabi zasto se u sred podgrevanja frke oko ona dva agenta bilmeza ne talambasa do neba da od 13. septembra traju najvece vojne vezbe od nestanka CCCP.

Beringovo more, Aljaska blizu, Sibir, cirka 300,000 ljudi, 1,000 aviona, 2 Flote, sa sve Putinom.

 

Putin_Gerasimov.jpg

Восток 2018, Putin i nacelnik djeneralstaba Gerasimov.

 

 

 

 

:laugh:

Link to comment

Покажи ми било коју војску која није болештина.

Не онако уопштено, пацифистичкитм, да се сви воле, грле и љубе и да рата не буде, него изистински :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

Slazem se u potpunosti, ali i tu ima nekih nivoa bolestine rekao bih. Ovo je svejkovski cirkus.

Добро је, почео си да капираш Швејка.

За остало ти фали 1 војни рок, тако, једно 12 месеци; војску можеш да бираш, свеједно је :sleep:

Link to comment
49 minutes ago, namenski said:

Добро је, почео си да капираш Швејка.

За остало ти фали 1 војни рок, тако, једно 12 месеци; војску можеш да бираш, свеједно је :sleep:

 

Odakle ti to da mi fali vojni rok?

Link to comment

BTW, sad sam vec radoznao kakav si to lik: mozes li molim te da mi objasnis sta znaci ovaj smajli :lol: u onom kontekstu posle onih video klipova koje si postavio i kako se tvoja reakcija bitno razlikuje od moje.

 

Znas, nemas tapiju na bas svaku temu. :) Meni je tvoja osobina simpaticna i ne ljutim se, ovo odgovaram samo onako, mozda bas zato sto mi je simpaticno...

Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

BTW, sad sam vec radoznao kakav si to lik: mozes li molim te da mi objasnis sta znaci ovaj smajli :lol: u onom kontekstu posle onih video klipova koje si postavio i kako se tvoja reakcija bitno razlikuje od moje.

 

Znas, nemas tapiju na bas svaku temu. :) Meni je tvoja osobina simpaticna i ne ljutim se, ovo odgovaram samo onako, mozda bas zato sto mi je simpaticno...

Smajli je bio za poslednji klip: kada sam video rusku psiholoskinju, umro sam od smeha, zadnje vreme doslo.

A reakcije su nam iste, naravno, samo sto tebi treba malo slifa po pitanju vojske, preozbiljno je shvatas.

A sto se takozvane tapije na svake teme tice - gresis, al' 'ajde: nikada nikome nisam prigovarao zato sto pise gde mu se cefne i sta mu se cefne.

Nikada nisam u forumsku pricu uguravao profesiju, uostalom, to se placa :tongue:

Link to comment
3 minutes ago, namenski said:

Smajli je bio za poslednji klip: kada sam video rusku psiholoskinju, umro sam od smeha, zadnje vreme doslo.

A reakcije su nam iste, naravno, samo sto tebi treba malo slifa po pitanju vojske, preozbiljno je shvatas.

 

Psiholoskinja je totalni pish zivi, i uopste ceo poslednji klip. Ali da ja preozbiljno shvatam vojsku. :lol:

 

OK, bez zezanja, sad razumem zasto si mi ono napisao. Zaista je moglo tako da se shvati, da kao ocekujem od vojske da bude ozbiljna institucija, kad ono...

 

Ne, veruj mi. Ne shvatam vojsku ozbiljno, dobro znam sta je vojska iako mi ne verujes. Nije uopste bitno. ;) 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Meazza said:

Hocu da kazem da ti se ucinilo da ne razmisljamo slicno.

Boze sacuvaj, pa ne znamo se od juce :laugh:

Samo sam primetio da ti treba jos malo slifa, glanca :sleep:

 

Po pitanju vojske, naravno.

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...