Jump to content
Timmi

FIFA World Cup™ Fantasy

Recommended Posts

Kayser

Ja vec izabrao gde ce mi biti baza i ugovorio par pripremnih utakmica

zoki

21 nas je prijavljenih, cenim da ćemo skupiti 32, Tolo budi spremna.. :fantom:

milan037

U sustini lose je uradjeno ,dosta gresaka,a i ovo sa 23 igraca je lose,bukvalo 6-7 igraca ti stoje radi popunjavanja ekipe.Igracima lose pozijcije odradjene.

Timmi

Jesmo li 100% sigurni da ne mogu da se izbacuju igraci? Nbg, kako ti™ tumacis pravila?

Edited by Timmi

Pokojni Ruxin

Ma ko ls, sve drugo bi bilo retardirano.

Za ovo treba predanosti bogami, mozda i najzajebaniji fantazi do sad. Ja sam se sinoc jebavao jedno 3 sata da sklepam neku radnu verziju. Bilo bi idealno 18 igraca, ali sa ovim bonusima za oduzete lopte, ubacene lopte u 16 i sve zivo moze biti zabavno sa ovim alzircima i ostalim irancima. Ja cu gledati da mi igraju svi igraci, jer realno nem pojma sta ce da ispadne od ovog bodovanja i kakve igrace je najpametnije forsirati.

Edited by Ruxin

Timmi

ipak je kao priije 4 godine. ovo nije pisalo u pravilima na pocetku.

For example if you have placed NEYMAR on Your Pitch and he did not perform as well as you expected after the first match you can replace him with a forward from your bench that hasn’t already played during the current round. You would lose the points from NEYMAR for the round but the new player might get more points.

super je s 23 igraca. imao sam desetak botova... back to the drawing board :jerry:

Edited by Timmi

crtamOrasi

nije ni jednim ni drugim strano s petoricom u odbrani

Kod Holandije je verujem samo eksperiment, Argentina mozda i dogra sa trojkom pozadi, mada mi se cini da su i za to male sanse.

edit: ne brinite, i ucestvujem u nekom forumskom fantasiju po prvi put, resio sam. Ima ko da bude poslednji, mozete da odahnete :dry:

Edited by crtamOrasi

ducca

Ja ne znam da l sam poludeo ali konstantno ne mogu da vidim sastav PPP lige preko prvih 10ak ljudi koji se vide na prvoj strani. Ne mogu da vidim da li sam usao, a kad odem na My Leagues ne izlazi mi PPP :(

Konstantno mi stoji join league, kad odem na to vraca me opet na opciju join league. Jes da sam na telefonu ali kako da pogledam jebeni sastav lige? Ako neko to vidi neka mi potvrdi, tim je samcro. I neka mi se cuva mesto u 32 ako nisam usao.

Edited by ducca

Tolaa

Izgleda da je problem kod njih, ja vidim da sam u ligi jer sam u prvih 10, ali isto mogu samo to da vidim i isto nema nista u My Leagues.

Ako nas bude vise od 32, prednost imaju aktivni PPP-ovci, naravno. Npr. sa ove prve strane koju vidim, neka se identifikuju jovanpfc i nemui44, nemam pojma ko su pod tim nikovima, pa da posle ne bi bilo neke zabune. Necemo imati mnogo vremena posle za ovakve stvari.

Weenie Pooh

Ovaj drugi sam ja.

Sranje je što ne može da se klikne ni na ime korisnika ni na ime pojedinačnih igrača, bukvalno nikakve detalje nemaš da raspolaganju osim tih koji se vide na strani.

Edited by Weenie Pooh

Svarog

ušo i ja.

skrpio neki tim gde se molim da Džeko il Eduardo prorade nekako :naughty:

Cane Vukic Prebranac

Упао сам и ја.

Ењеама - Сања, Компани, Мартинс Инди, Нагатомо - Баркли, Фернандињо, Ковачић, Дзагоев - Балотели, Суарез

Lezilebovich

brazil mexico je tekma drugog kola koja se igra pre poslednje tekme prvog kola ?

Timmi

Nema veze. Ionako nema transfera u grupnoj fazi.

Lezilebovich

oh :(

previše igrača, premalo para... pokupio sam sve angolce, irance i honduraščane koje sam mogao

• Create New...