Jump to content

FIFA World Cup™ Fantasy

Timmi

Recommended Posts

• Replies 1,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tolaa

235

• Feindouno

159

• Timmi

127

• Calavera

108

Top Posters In This Topic

Weenie Pooh

Konfuzija manje-više, ali nezgodno je sa cenama. Imam osećaj da će nam svima timovi biti prepuni Alžiraca, Iranaca, i ostalih Japanaca od po milion, sa nabudženim startnim postavama...

Weenie Pooh

Bolje da izabereš neke što neće braniti, nego da ti rekreativci primaju 4 gola po utakmici i skupljaju negativne poena... 

Mada nisam ni ja bolji, startni mi je Enyeama.

Ja sklepah 12 dobrih plus jos jednog koji ce valjda igrati i to je to, ostali anonimusi. Skoro da me opcija sa izmenama i ne zanima.

Pitanje, Blind/De Vrij, ima li ko od ove dvojice zagarantovano mesto u 11 i koja je zadnja linija Argentine najrealnija? 

crtamOrasi

Trebalo bi da obojica igraju standardno, samo sto Blind igra na sredini od povrede Strootmana.

Stos Argentinaca tice, mislim da ni Sabella nije nacisto sa tim, mada bih rekao da su Rojo, Garay i Zabaleta sigurni. Cetvrti moze da bude bilo ko od Demichelis, Campagnaro, Fernandez trojke, a najrealnije bi bilo da koristi ovog prvog.

realno. 18 bi bilo sasvim dovoljno

ovako samo veca konfuzija :D

Pa realno se i svodi na 18 igraca za 95 milEona.

plus 5 statista

Trebalo bi da obojica igraju standardno, samo sto Blind igra na sredini od povrede Strootmana.

Stos Argentinaca tice, mislim da ni Sabella nije nacisto sa tim, mada bih rekao da su Rojo, Garay i Zabaleta sigurni. Cetvrti moze da bude bilo ko od Demichelis, Campagnaro, Fernandez trojke, a najrealnije bi bilo da koristi ovog prvog.

nije ni jednim ni drugim strano s petoricom u odbrani

Nije los onaj s 2 kile gela na kosi, kako se zove... Runaldo?

On obavezno, cak smo i mi zene za njega cule.

John Coltrane

Udjoh i ja posle puno peripetija. 23 igraca-nek se gone u 3qrca.

• Create New...