Jump to content

FIFA World Cup™ Fantasy

Timmi

Recommended Posts

Mohamed ZEMMAMOUCHE, Djamel MESBAH, Pejman MONTAZERI, Nabil BENTALEB, Jerry PALACIOS, Jorge CLAROS, Khosro HEYDARI, Masoud SHOJAEI su moje uzdanice, za dobar deo sam cak i cuo!

• Replies 1,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tolaa

235

• Feindouno

159

• Timmi

127

• Calavera

108

Top Posters In This Topic

Weenie Pooh

An assist is awarded to a player who plays the final successful pass which leads to a goal. Please note that assists are not awarded to players who are fouled for free-kicks or penalties which lead to goals, for own goals or for goals which result from rebounds off other players or the woodwork.

Razum trijumfuje :Hail:

koji je pass?

Zoki, pass??

Napravio sam novu public ligu prikladnog imena WC PPP, upadajte tu bez pass-a...

Oko one prve sam se zajebao jer sam ukucao pass koji koristim na svojim nalozima a koliko vidim ne može da se edituje... :isuse: Praštajte, ispao sam glup u društvu..

Edited by zoki

Wtf? Elem, moze ukratko sta bi na kraju, jesu dozvoljene izmene u kolu (kao prethodni put) ili je EPL fazon - namesti se 11 a eventualne izmene automatske? Izvinjavam se na lenjosti...

Wtf? Elem, moze ukratko sta bi na kraju, jesu dozvoljene izmene u kolu (kao prethodni put) ili je EPL fazon - namesti se 11 a eventualne izmene automatske? Izvinjavam se na lenjosti...

Meni nije jasno. Tamo gde se bira startnih 11 stoji ovo

You can remove players from Your Pitch during the Round, but you will lose any points they have scored in the round.

a u pravilima ovo:

You can change every player in your line-up that has not already played during the current round for any other relevant player in your squad that hasn’t already played.

:wacko:

Pa jbg ovo drugo mi ima vecu tezinu, tipa mozes da pravis izmene pre pocetka meceva, dugo traje kolo i mozda se neko predomisli, stajaznamtm... 

Ma da, razumem ja sta oni hoce da postignu ovim drugim, ali je to kontradiktorno ovom prvom po kom mozes da izbacis i igrace koji su vec igrali.

Weenie Pooh

Kako je kontradiktorno? U prvom piše da možeš da izbaciš igrača koji je već igrao, ali gubiš poene. U drugom piše da možeš da izbaciš igrača koji (još) nije igrao.

Kako je kontradiktorno? U prvom piše da možeš da izbaciš igrača koji je već igrao, ali gubiš poene. U drugom piše da možeš da izbaciš igrača koji (još) nije igrao.

Pa drugo valjda insinuira da mozes da menjas samo one koji jos nisu igrali. Makar u svim drugim fantazijima u pravilima naglase da li mozes ili ne da ih izbacujes.

• Create New...