Jump to content
IGNORED

Omiljeni radio sadržaji - najave i linkovi


April

Recommended Posts

Dobro sad, nisu uporedivi svakako, od tema, stila... Ma koliko nekome dosadni bili Ilićevi tekstovi, meni je opet sasvim u redu što on u njima često logičkim postupcima i pojednostavljivanjima ukazuje na sumanutost onoga što nas svakodnevno snalazi. Možda ne uspeva svaki put u tome, ali drži više no solidan nivo i pažnju. E sad, za ove emisije, tu je, što Frank kaže, malo nervozniji ali ipak samo "implodira". U tom smislu sam se pitao da li stvarno slušam čoveka koji je na "granici" i koji će neki sledeći put umesto idi u ... peršun izgovoriti (ne)očekivano.

Edited by variola
Link to comment

Primetio sam da je na prethodnoj stani pomenuti Uroš Milovanović prešao na Radio Beograd 2.

Pristojan je, ima takta, zna da vodi razgovor, zna da odjavi i najavi pesmu, generalno ume sa mikrofonom. Pusti san za ove do sada nepoznate  muzičke i zabavljačko-edukativno-informativne voditelje (i 1og poznatog) koje sam čuo na Radioaparatu.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://www.dance.rs/radio.html

Jutros vrljao po net stanicama i naletim na ovo.Na prvi pogled ne obecava ali evo svira vec par sati. Vrlo uslovno disco ili dance, ima tu svega, mahom osamdesete ali vrlo znalacki odabrano, za neobavezno slusanje dok radis nesto drugo a takav bi valjda i trebao da bude radio? Izgleda da to vodi ekipa sa 202.- ke. Nemam pojma kako zvuci recimo nocu ali odlicno prepodne. Zapisao u plejeru pa cemo videti jel stvarno ok ili se neko jutros zajebo :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posle duže pauze, Novi stan večeras od 18h na Radio aparatu. Biti će veselo [emoji4]
Da ka ih pitao šta je sa NOVI STAN odgovorili da ide na dve nedelje ali da nisu mogli da dođu da snimaju, valjda će biti sad redovno...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na RadioAparatu
"U Ritmu Mladosti"
Intervju sa Z. Radmilovićem za Radio Zaječar
U prazničnom izdanju emisije 'U Ritmu Mladosti', u nedelju u 11h, slušamo zvučni zapis iz bogate i zauvek nestale tonske arhive Radio Zaječara, tačnije intervju sa Zoranom Radmilovićem koji je snimio novinar Radio Zaječara Tihomir Pavlović, 17. 9. 1981.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...