Jump to content
IGNORED

Omiljeni radio sadržaji - najave i linkovi


April

Recommended Posts

Ko je ostao da pušta muziku na Studiju B ? Uros ? Sreta? Danas sam nesto radio van kuce i bio prinudjen da se prepustim jadnosti srpskog etra.Osim Stuidia B i Rock radija nema sta da se sluša.Studio B iako bleda senka onog starog danas briljirao 

Edited by Haralampije
Link to comment
Nisam nešto pratio njegov opus, pa me zanima što vam je Galeb tako odbojan kao voditelj?
Odbojan je kao... Pa odbojan je. Meni.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 1 month later...
15 hours ago, variola said:

 

I ja kasno obavešten. Srećom, mixcloud pomaže.

Ništa, čeka se mixcloud, pa se pušta u nedelju u staaaarom terminu 😎

Ali zaista ono je bio odličan termin. 

Nervozni Ilić koji implodira u nedeljno podne... 

Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Nervozni Ilić koji implodira u nedeljno podne... 

 

Da, ranije dok je Peščanik imao emisije on je bio u soft varijanti, slično kao u tekstovima sada. Ovde je baš tako kao što kažeš :) Iako se ipak suzdržava, nekad se zapitam može li se desiti da sklizne  u onaj nekadašnji Luković mod.  

Link to comment
2 minutes ago, variola said:

 

Da, ranije dok je Peščanik imao emisije on je bio u soft varijanti, slično kao u tekstovima sada. Ovde je baš tako kao što kažeš :) Iako se ipak suzdržava, nekad se zapitam može li se desiti da sklizne  u onaj nekadašnji Luković mod.  

Mislim da ne... Ja ga bar mnogo više cenim od onog nesretnika. 

Ne gubi on fokus ipak... 

 

Link to comment

Pera Luković je izmislio zanimljivost, bar što se tekstova tiče, za Ilića i njegova opštemjestačka smaranja. Bog stila za ovog, ali realno malo koga je rat ukanalio kao Peru, a kasnije i prodaja Vučiću. Ali uvijek ću radije da čitam Peru nego Ilića, dosadan je brate kao proliv, još kad se uhvati nekih nebitnih tema i uglova.

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pera Luković je izmislio zanimljivost, bar što se tekstova tiče, za Ilića i njegova opštemjestačka smaranja. Bog stila za ovog, ali realno malo koga je rat ukanalio kao Peru, a kasnije i prodaja Vučiću. Ali uvijek ću radije da čitam Peru nego Ilića, dosadan je brate kao proliv, još kad se uhvati nekih nebitnih tema i uglova.

Mislim baš obratno Luković simbol praznog efekta u pisanju... 

Ilić je dosadan™ jer su teme koje obrađuje ljudima dosadne... 

Link to comment

Pa i izbor tema govori o čovjeku. Ma dosadan je i stilski, rečenice su mu dosadne. Ne sjećam se nijednog teksta njegovog, uglavnom su to neke isprazne konstatacije. Dajem sve njegove tekstove za jednu recenziju Lukovićevu.

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Pa i izbor tema govori o čovjeku. Ma dosadan je i stilski, rečenice su mu dosadne. Ne sjećam se nijednog teksta njegovog, uglavnom su to neke isprazne konstatacije. Dajem sve njegove tekstove za jednu recenziju Lukovićevu.

Dobro tvoj je izbor tema. Teme koje Luković bira su takve da on može da laprda i lupeta i sve je to kul... 

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...