Jump to content
IGNORED

Omiljeni radio sadržaji - najave i linkovi


April

Recommended Posts

Ovaj radio je verovatno pevnuo svoju poslednju pesmu al me je odusevio plejer.

 

http://www.yourfm.bh/

 

Stanica je inace iz Bahreina. Ubedljivo najogavniji sajt neke radio stanice je bio iz US. Zao mi je sto nisam sacuvao onaj uzas.

 

 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...

U junu o.g.oživeo je radio Studio B. Peđa i Uroš vode sve emisije, proašrane SPutnjikom i Slobodnom Evropom. Dele ulaznice za pozorište i bioskope uživo, i muzika je kao da je bira Marko Janković, nađe se Rokerrol od Cepelina, Kerolajn od Status Kvo i tako, gitare a ima i mejn strima a onda odnednom bušne nešto iz 1986, neki blok, koji je te godine vrćavan. E sad, ne znam da li je jošte živ, morao sam jedno utično mesto da upotrebim za nešto drugo pa sad ne znam gde da udenem radio  kasetofon, Ali, Peđa i Uroš su zvezde vodilje onog Studija B još od pre bombardovanja. Ceca je vazda bila nadrkana, to da, o da, ne znam da li se i ona negde muha, ali ova dvojica su tu. Nada Petronijević se možda još nećka posle naglog ukidanja svih govornih emisija. 

Link to comment
  • 2 months later...

Ne uspevam da pronadjem snimke emisija/arhivu sa RadioAparata, a na Mixcloudu stoje samo od neke dve emisije...moze pomoc? Ili toga uopste ni nema kod njih?

Link to comment
12 hours ago, I*m with the pilots said:

Ne uspevam da pronadjem snimke emisija/arhivu sa RadioAparata, a na Mixcloudu stoje samo od neke dve emisije...moze pomoc? Ili toga uopste ni nema kod njih?

Autori emisija postavljaju sami na MC, da li baš svi to rade nisam siguran. Tako da moraš tražiti po imenu emisije a ne preko radioaparata. 

Link to comment
1 hour ago, variola said:

Autori emisija postavljaju sami na MC, da li baš svi to rade nisam siguran. Tako da moraš tražiti po imenu emisije a ne preko radioaparata. 

 

Hvala, krajnje logicno. :unsure: Nasla sam sta sam htela, Beopolis:

 

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
 
Један је мислим Дејан Илић, а другог не знам.Ко је он ?
Zaboravio sam, neki levičar[emoji769]. Probaj u opisu ili negde da nađeš...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
ОК, хвала!
 
Dobri su ti njihovi razgovori nedeljom, doduše oni ne pristaju na češće osim 1 mesečno, a i to ređe




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...