Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Grupa C. Kolumbija, Grčka, Obala Slonovače, Japan

Grupa C  

55 members have voted

1. 1. Ko osvaja grupu?

2. 2. Ko prolazi grupu?

• Kolumbija i Grčka
    • Kolumbija i Obala Slonovače
    • Kolumbija i Japan
    • Grčka i Japan
    • Grčka i Obala Slonovače
      0
    • Japan i Obala Slonovače

Recommended Posts

Timmi

on nece da igra zato sto je nemoguce oporaviti se za ovako kratko vrijeme.

kralj

Ja to nigde nisam pročitao. Naprotiv, uglavnom je izjavljivao da će pokušati da se oporavi, makar ne igrao po grupama. Siguran sam da će reskirati i karijeru, ako bude mesta riziku.

Timmi

ne moras ni da procitas, ja ti kazem. tesko ce zaigrati prije oktobra.

kralj

Njemu samom koji je optimista, Ranijeriju koji je više puta nagovestio da će igrati, doktoru koji ga je operisao, selektoru koji ga poziva ili meni zbog toga što verujem njima više nego balavcu, koji je, kada je prvi put čuo da u kolenu ima nekakvih ligamenata, frenetično poveo hajku na kondicionog trenera?

Timi, ne kažem ja da će sigurno igrati, ali ako bude postojala šansa, naravno da će rizikovati. Navodno su u poslednjih mesec dana šanse opale, ali čudo je sportska medicina. Videćemo.

Timmy

Ta povreda iziskuje duzu pauzu od 5 meseci i to svi koji zele da znaju - znaju. A koji ne zele, nemoguce im je nista dokazati.

Edited by radisa
Ajde polako, nije još ni počelo, već se džapate

gervasius twinkleminkleson

Da ne postoji šansa, kakva god bila, ne bi ni bio na spisku

Otto Katz

Ovo će biti dramatična skupina. Grci ima da mučki klepe jednog, izvuku još jednu remizu i prođu s 4 boda na gol razliku ili međusobni omjer. Bit će onih nezaboravnih scena s plakanjem i valjanjem. 

John Coltrane

Kolumbija i Obala Slonovace. Grupa izjednacena totalno, svako svakog moze da tuce™, svi danas igraju fudbal™.

Kad se baci pogled na imena Kolumbije deluju kao Urugvaj iz Afrike (sa ili bez Radomira Falkaa). Nadam se da ce Kvinteiro pokazati nesto od svog talenta. Slonovi su me razocarali u zadnjih par Kupova Africke Nacije, pogotovu je ova generacija prosla zenit pre 2 godine kad su u finalu izgubili na penale,  sto bi ovde bili kadri za dobar rezultat? Japan uvek simpa, u najavi neka lepa gol akcija ili slobodnjak u raslje. Grcima zelim 3 poraza.

Timmy

Da ne postoji šansa, kakva god bila, ne bi ni bio na spisku

Slazem se da postoji takva sansa. I evo ja dajem kvotu 1000 svakom ko zeli da se kladi na to. Minimalna uplata 10e. :D

A ti Radisa kad vec brises, izbrisi i ono balavac, da ne bih morao opet majmuna da napusavam kurcem. Hvala.

Timmy

I da dodam da je meni Falkao jako gotivan igrac, pa bih i zbog njega i zbog reprezentacije im bas voleo da zaigra na SP.

Ali nije sportska medicina cudo nevidjeno, kao sto ovaj znalac pise, vec se sve precizno i jasno zna. I kako ide oporavak posle ovakve povrede i kad sportista sme da se vrati... I nije se nikad dogodilo da igrac posle takve povrede zaigra za samo 5 meseci.

Giggsy

Sad vidim da se povredio tacno 23.1. Znaci do kraja grupne faze nece proci ni pet meseci

kralj

Neće, to je jasno od prvog dana. Povratak je svakako riskantan, ali nije nemoguć.

Ne razumem zašto se mora biti isključiv povodom toga (ne mislim na ovog kulova koji je em isključiv, em ništa ne zna, em je bezobrazan). Debeli Ronaldo se npr. vratio 4 meseca posle operacije ACL (UBR, tretman ACL je od tada, a tome ima 15 godina, pokazao neverovatan napredak). Oporavak zavisi od više faktora. Nekad timeline propisuje mogućnost povratka kompetativnom bavljenju sportom posle 3 meseca, a potpun oporavak posle 6. Potpuno mi je neverovatno da se u ime neki svojih, prilično paušalnih proročanstava, zanemaruju čak i izjave čoveka koji je svojeručno operisao i svakodnevno nadgleda oporavak, a u tome je najbolji u Evropi.

Timmi

cini mi se da ronaldo nije pokidao acl

kralj

Mislim da jeste. Ali nije ni bitno. Evo Pepe se vratio za prošlo Svetsko, a mislim da ga je isti doktor operisao.

Timmy

Ima li sta da sigurno znas ili za sve samo mislis i lupetas u prazno?

Odgovor se sam naslucuje...

Sign in to follow this  

• Create New...