Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Grupa C. Kolumbija, Grčka, Obala Slonovače, Japan

Grupa C  

55 members have voted

1. 1. Ko osvaja grupu?

2. 2. Ko prolazi grupu?

• Kolumbija i Grčka
    • Kolumbija i Obala Slonovače
    • Kolumbija i Japan
    • Grčka i Japan
    • Grčka i Obala Slonovače
      0
    • Japan i Obala Slonovače

Recommended Posts

Timmi
14 Jun 2014 - 13:00 Local time
Estadio Mineirao
Belo Horizonte
col.png
Colombia
gre.png
Greece

18:00

14 Jun 2014 - 22:00 Local time
Arena Pernambuco
Recife
civ.png
Côte d'Ivoire
jpn.png
Japan

03:00

19 Jun 2014 - 13:00 Local time
Estadio Nacional
Brasilia
col.png
Colombia
civ.png
Côte d'Ivoire

18:00

19 Jun 2014 - 19:00 Local time
Estadio das Dunas
Natal
jpn.png
Japan
gre.png
Greece

00:00

24 Jun 2014 - 16:00 Local time
Arena Pantanal
Cuiaba

Japan

Colombia

22:00

24 Jun 2014 - 17:00 Local time
Estadio Castelao
Fortaleza

Greece

Côte d'Ivoire

22:00

keksi krem

Goalkeepers: David Ospina (Nice), Faryd Mondragon (Deportivo Cali), Camilo Vargas (Santa Fe)

Defenders: Mario Alberto Yepes (Atalanta), Aquivaldo Mosquera (America de Mexico), Cristian Zapata (AC Milan), Carlos Valdes (San Lorenzo), Amaranto Perea (Cruz Azul), Eder Alvarez Balanta (River Plate), Santiago Arias (PSV Eindhoven), Camilo Zuniga (Napoli, Pablo Armero (West Ham)

Midfielders: Carlos Sanchez (Elche), Fredy Guarin (Inter Milan), Abel Aguilar (Toulouse), Elkin Soto (Mainz 05), Aldo Leao Ramirez (Morelia), Juan Fernando Quintero (Porto), Víctor Ibarbo (Cagliari), James Rodriguez (Monaco), Macnelly Torres (Al Shabab), Juan Guillermo Cuadrado (Fiorentina), Edwin Valencia (Fluminense), Alexander Mejia (Atletico Nacional)

Forwards: Radamel Falcao (Monaco), Jackson Martinez (Porto), Carlos Bacca (Sevilla), Adrian Ramos (Hertha Berlin), Luis Fernando Muriel (Udinese), Teófilo Gutierrez (River Plate)

Falcao ce navodno biti spreman do pocetka SP, ali pitanje je u kakvom ce stanju biti...olaksavajuca okolnost je ta sto je vec imao identicnu povredu dok je igrao za River Plate, mada ne ocekujem mnogo od njega...

James je njihov glavni igrac i od njega ocekujem da izdominira, dok Guarin, Cuadrado, Martinez i Bacca moraju da odigraju najbolje sto mogu...obozavam Kolumbiju, ali uopste mi se nije svidelo kako su igrali u kvalifikacijama...

Edited by keksi krem

keksi krem

Najgotivnija africka reprezentacija...

Goalkeepers: Boubacar Barry (Lokeren), Sylvain Gbohouo (Sewe Sport), Ali Sangare Badra (Asec Mimosas), Sayouba Sande (Stabaek)

Defenders: Kolo Toure (Liverpool), Sol Bamba (Trabzonspor), Didier Zokora (Trabzonspor), Serge Aurier (Toulouse), Arthur Boka (Stuttgart), Benjamin Angoua (Valenciennes), Ousmane Viera Diarrassouba (Caykur Rizespor), Constant Djakpa (Frankfurt), Brice Dja Djedje (Marseille), Jean-Daniel Akpa-Akpro (Toulouse)

Midfielders: Yaya Toure (Manchester City), Cheik Tiote (Newcastle), Serey Die (Basel), Max Gradel (Saint Etienne), Diomande Ismael (Saint Etienne), Didier Ya Konan (Hannover), Mathis Bolly (Dusseldorf)

Strikers: Gervinho (Roma), Didier Drogba (Galatasaray), Salomon Kalou (Lille), Wilfried Bony (Swansea), Seydou Doumbia (CSKA Moscow), Lacina Traore (Everton), Giovanni Sio (Basel)

Yaya Toure, Salomon Kalou i Didier Drogba vode glavnu rec, mada puno ocekujem od njihovog desnog beka, Serge Aurier je pokidao ove sezone u Ligue 1...

189-

jel balanta stvarno toliko dobar kakav ispadne na menadjeru?

keksi krem

Nemam pojma, gledao sam ga samo malo kad je usao protiv Tunisa u jednoj veoma dosadnoj utakmici, mislim da mu je to bio debi za reprezentaciju...

U svakom slucaju bilo bi dobro da dobije prednost u zadnjoj liniji, medjutim Jose Pekerman ima neki fetish prema mladjanim stoperima kao sto su Yepes, Perea ili Mosquera...

Edited by keksi krem

Feindouno

Strasan napad imaju Slonovi, steta sto im je sredina najslabiji dio tima uprkos tome sto tu igra bog fudbala.

gervasius twinkleminkleson

Kako je kolumbija kul tim. Samo da im se Zuniga i Falcao u dovoljnoj meri oporave..

Edited by gervasius twinkleminkleson

freakns

ovde svak svakome moze da zavuce... extra grupa!

kralj

Baš. Po imenima totalno neatraktivna, a takve često daju najveće ludnice.

kenta

Ko je selektor Slonova?

gervasius twinkleminkleson

Kolumbija i japan imaju odličnih igrača. Japanci igraju fin fudbal. Nadam se samo da će grci da ispadnu, ko god da prodje biće mi drago

MiddleClass

Sto sam se ja istripovao da se pola covjek pola zvijer ime mi je... povukao iz repke?! Obala ce se prosetati grupom... :Hail:

Timmy

Ako se dobro secam Falkao je negde pocetkom godine pokidao ligamente. Pa onda ne znam kako mogu i da mastaju da ce igrati na SP. Tako reskiranje kariejre se u danasnjem sportu ne dogadja...

theanswer

Ja sam gotovo ubeđen da Grci ovde prolaze sigurno,znači da će jedna gotiva napolje,Kolumbija ili OS. Mislim da su Japanci prilično slabi i da eventualno mogu jedan bod nekome da uzmu i to je to.

kralj

Ako se dobro secam Falkao je negde pocetkom godine pokidao ligamente. Pa onda ne znam kako mogu i da mastaju da ce igrati na SP. Tako reskiranje kariejre se u danasnjem sportu ne dogadja...

Najbolje da neće da reskira, ako postoji mogućnost da igra. Ne događa se kod tebe u košarci gde postoji širok spektar izgovora da se ne igra u reprezentaciji. :fantom:  U fudbalu se prema WC-u tempira forma, zbog nastupa na WC se menjaju timovi, kuće, zemlje, žene, odriče se love.

..

Bilo bi čudno da Kolumbijac u naponu snage, sa 28 godina i najboljoj formi u životu ne iskoristi i promil šanse da odigra 1 minut na prvenstvu u Brazilu, makar mu to bio poslednji minut u karijeri.

Edited by kralj

Sign in to follow this  

• Create New...