Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 28.12.2020. at 20:09, 3opge said:

najveci sarlatan medju internet kuvarima i teski bashibozuk - Gordon Ramsay

mrzim ga al sve jedan recept koji sam probao (a probao sam ih dosta) je uspeo. za razliku od raznih simpaticnih likova ciji su recepti laz.

 

jebeno tesko mi je priznati al to je moje iskustvo.

 

 

Link to comment
mrzim ga al sve jedan recept koji sam probao (a probao sam ih dosta) je uspeo. za razliku od raznih simpaticnih likova ciji su recepti laz.
 
jebeno tesko mi je priznati al to je moje iskustvo.
 
 
E pa to, takođe i kod mene.
Tv kuvar za ometene.
[emoji16]

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
On 11.2.2021. at 19:05, adam said:

mrzim ga al sve jedan recept koji sam probao (a probao sam ih dosta) je uspeo. za razliku od raznih simpaticnih likova ciji su recepti laz.

 

jebeno tesko mi je priznati al to je moje iskustvo.

 

 

 

Svi njegovi receptini tehnike funkcionišu. Gordon jeste džukela, ali je stvarno dobar kuvar. 

  • +1 1
Link to comment

Nije kao fooking Djejmi koji pravi fokacu ko vakcinisani Branko Kockica zajedno sa decom,ostavi da se odmori i odjednom iz posude izlazi 80% odmoreno kao svila testo .Aj sto kod njega,al i kod Djenara isto .

 

Link to comment

Ne volim Remzija, zato sto je djubre, ali su mu recepti ok, sve koje sam isprobala.
Zao mi je ali takvi su i Dzejmijevi, svi do jednog koje sam pravila, a s obzirom da sam pored njega u davna neka vremena pocela da se interesujem za kuhinju i naravno da eksperimentisem sa zacinina i ukusim, nemoj neko da mi ga dira!
A meni su inace njih dvojica vrlo slicni kuvari, tj njihove kombinacije i recepti.

Link to comment

Remzijeve emisije su brže, više služe da se pohvata princip a ne konkretan recept. Džejmi je u emisijama detaljniji, napravio je idealan balans između korak-po-korak principa i držanja pažnje bez praznog hoda.

Link to comment
Remzijeve emisije su brže, više služe da se pohvata princip a ne konkretan recept. Džejmi je u emisijama detaljniji, napravio je idealan balans između korak-po-korak principa i držanja pažnje bez praznog hoda.
Pa to, ja od Remzija uglavnom "krao" principe i fore. I sve radilo.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...