Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

Na YT su dostupne i čitave epizode BBC 4 produkcije Rick Stein's Mediterranean Escapes. Mislim da putovanje počinje (da je prva epizoda) na Korzici, pa preko Sardinije, Pulje, Sicilije, vodi do Severne Afrike. Dobro prezentovano i rekao bih vredno gledanja, pa iako akcenat nije na receptima, mogu se učiti tehnike i veština kombinovanja namirnica i začina. Tim pre što se uglavnom radi o jednostavnim jelima zasnovanim na dobrim sastojcima, a ne na alhemičarskom tehnikama Adrie Ferrana.

 

Ovo je jedna od epizoda, ostale se lako nalaze.

 

 

  • +1 1
Link to comment



Očigledno neuspeli pokušaj šaljenja, zanemari...


A ma sve oke, nego nisam razumela. Iskreno meni su njegov govor i prica smesni, da nisi naglasio tetovaze, nisam uopste obratila paznju, ali jesam na friz [emoji1][emoji1]

Remzi je dobar kuvar, ali ga ne volim nikako, iako memam problem da ga gledam, valjda zbog recepata, ne volim drkose i te sto misle da su popili svu pamet.
Nigel je odlican, kao i Rick.
Link to comment
  • 2 weeks later...
3 hours ago, pacey defender said:

Ovo objasnjava kako su pre 30 godina Rubin i BIP usli u savrsenu kooperaciju i pravili viski, ova moja raritetna flasa je sada na polovini. 

Možda je Komarac senior učestvovao u tome, pošto je radio u BIPu neko vreme. Možda je taj viski Majka Gugutka :lol:

Daj fotku rariteta :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa sav i jeste takav, iako nije los kuvar, ruku na srce, ali ti nastupi, pa afere i gluposti, toliko nadmen stav kao da je bog...mjehhh

Ne bih molga da ga trpim ni 5 minuta.

Srecom i ne moram :blink:

Pogledacemo ga kako je neustrasiv :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...