Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

upravo ga gledam. antipatichan mi je vizuelno, ali mi se svidja shta radi.

sad je turao keks u neku mashinu za rendgen/imidzing. izgleda kao da je doshao i odma hajde start i sad oni vizuelno putuju kroz pore suvog i mokrog keksa i gomila nekih nauchnika okolo luduje, znachi super je, ali samo ja znam da se ekipa garantovano kilavila pola godne, da adaptira mashinu, da uskladi softver, mozda neko donapishe neku rutinu, izrachuna predvidi objasni :rolf:

chovek iz pekare keksa mu objashnjava kako da pravi slojevitu strukturu raznih materijala da bi mu ze keks odrzao u velikoj dimenziji.

meni je sve to blisko, pa volim da vidim :D

sent from bubamoto

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

ne znate pojma. to i nije o hrani :hihi:
 

 

da, naravno da nije o hrani, nego samo i iskljucivo o njemu. pompos narcisistik es. 

Edited by darling
Link to comment
26 minutes ago, gospa buba said:


sad je turao keks u neku mashinu za rendgen/imidzing. izgleda kao da je doshao i odma hajde start i sad oni vizuelno putuju kroz pore suvog i mokrog keksa i gomila nekih nauchnika okolo luduje, znachi super je, ali samo ja znam da se ekipa garantovano kilavila pola godne, da adaptira mashinu, da uskladi softver, mozda neko donapishe neku rutinu, izrachuna predvidi objasni :rolf:

chovek iz pekare keksa mu objashnjava kako da pravi slojevitu strukturu raznih materijala da bi mu ze keks odrzao u velikoj dimenziji.
 

ovo kao da sam odgledala epizodu čarobnog letećeg autobusa. kad lete kroz creva i sve...

Link to comment
 

da, naravno da nije o hrani, nego samo i iskljucivo o njemu. pompos narcisistik es. 

ne kazem da lik nije odvratan.

 

odvratan je [emoji38]ol:

 

beyonce. jeste, charobni autobus je :wub:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
13 hours ago, nisam ja said:

Meni se sviđa što postoji neko ko to radi. 

Al neam potrebu to da gledam. 

:rolf:

nemam ni ja potrebu al imam boles. gledam kad god naletim. kao hipnotisan. i cudim se, i cudim, i cudim.... 

 

jednom je pravio neki babaroga najmeksi odrezak usvijet tako sto je uzeo jedno tri kile junetine pa je mrcvario u rerni na manje-vise sobnoj temperaturi jedno dva dana. pa je onda stavio tu komadinu u neku masinu na jos jedno dan, dva. pa kad je izvadio onda je iz sredine isekao odrezak od brat-bratu 300 grama a ostatak mesa bacio. pa je taj odrezak, ako se dobro secam, przio na puteru nesto brzinski pa onda palio brenerom okolo da bi sredina ostala roze. al nisam bas siguran... pozlilo mi bilo kad sam video da je bacio ono meso pa sam dalje jedva pratio.  

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...