Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

8 hours ago, morgana said:

Meni se svidja. Vidi se da nema iskustva pred kamerom, ali ce ga steci. Zadovoljna sam receptima i prezentacijom tehnike.

Go Nina go!

slazem se!

navijam za ninu! 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 10.5.2019. at 16:52, Jumanji said:

 

Svidja mi se njeno objasnjenje kod zelatina. Dakle sve mora da se belezi i prati kod pravljenja kolaca i torti. Mnogo puta sam cula: nemam zivaca da merim, ja to sve od prilike emoji849.png

To poslasticarstvo jedino ne trpi, sve mora da se meri i reciprocno menja, smanjuje ili povecava.

 

khm, ja to sve otprilike i bude dobro :fantom:

Link to comment

Kod kolaca onih na brzinu smuckanih ili bas kod torti i onih komplikovanijih slatkisa?

U svakom slucaju, svaka cast, u manjini si svakako, a ja to nikada nisam praktikovala.

 

 

 

 

Link to comment

Bacio sam pogled na kablovski kanal Food. Pogledao sam par emisija i glavni zaključak je - 24 kitchen kanal je mnogo .... zdraviji. Znači, uzorak mi je nasumičan i nepotpun, znam, ima i džanka na 24K. Ali to je obično u formi ulične hrane, što je onda upotpunjeno turističkim momentom, ili pak u nekoj comfort food, guilty pleasure priči. Na Food kanalu je sve nekako majonezasto i puterasto i u masnoći, i to u kućnim varijantama tipa večera tokom radne nedelje za roditelje i klince. Sa porodičarskim narativom, tipa kuking for maj bojs. 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 2 months later...

zajvaljujuci surovom kapitalizmu medju kablovskim televiizijama pogledala sam nekoliko domacih kuvarskih emisija. da li postoji neki razlog zbog kog je to sve pretenciozno, povrshno, sa oskudnim rechnikom, muljanjem u montazi i uchesnicima koji su svi odreda talentovani i harizmatichni kao srolani tepisi™? :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
zajvaljujuci surovom kapitalizmu medju kablovskim televiizijama pogledala sam nekoliko domacih kuvarskih emisija. da li postoji neki razlog zbog kog je to sve pretenciozno, povrshno, sa oskudnim rechnikom, muljanjem u montazi i uchesnicima koji su svi odreda talentovani i harizmatichni kao srolani tepisi™? unsure.gif

sent from bubamoto


Ima, nije bitan sadržaj bitno je da se puste reklame i tzv PP što je jelte isto reklama...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

znachi lik ladno secka krompir na sitno (!) za gomboce (!), baca u vodu, kuva, cedi i ladno pasira cele kuvane krompire. pa jebemumater. nije da kuva u informeru isuse.gif

 

nocas neka jovanka profesionalka pola sata przi presno meso, za ribic u sosu od kleke. bez kleke :blink:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...