Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

Sad odgledao, da trese je trema, i ako baš žure, ovo što je neko predložio:

2-3 vinjaka i bila bi super... Ako neće kilometraža će učiniti svoje...

I vidi se da se radili pod pritiskom dedlajna....

Ne znam koliko emisija planiraju ali biće ovo ok...

Link to comment
A ko je žena, je li treba da je znamo? 
 
Odgledah nakon čitanja ovdje. Ja nemam neke zamjerke, bukvalno malo rutine pred kamerama i u dikciji i doći će sve na svoje mjesto.
Ima poslastičarnicu u Munzeu
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Šta je "nezgrapna produkcija"?

 

 

za pocetak taj scenario i to ,,saviti,, nesto..mi tako ne govorimo

 

a ako je to direktan prevod od engleskog ,,to fold,, sto znaci i umesati i saviti onda stvarno..

Link to comment

 

I taman kada sm htela da kritikujem Majinu emisiju da nedostaju kolicine, kad ima ih posle rekapitulacije recepta [emoji4]

 

Ok je Maja skroz. Da ne cepidlacimo u vezi produkcije, dikcije, mozda malo brza u prici (znam da drzi neke radionice, vec bi trebalo da je opustenija), ali ko je sve prosao tamo i ima emisiju, odlicna je, a receptici bas ok.

 

Svidja mi se njeno objasnjenje kod zelatina. Dakle sve mora da se belezi i prati kod pravljenja kolaca i torti. Mnogo puta sam cula: nemam zivaca da merim, ja to sve od prilike [emoji849]

To poslasticarstvo jedino ne trpi, sve mora da se meri i reciprocno menja, smanjuje ili povecava.

 

One breskve vrlo slicno pravim, osim sto ne stavljam mnogo soli, tek truncici i nisam stavljala ruzmarin nikada, samo majKinu disicu.

 

A jedinu zamerku koju imam je na vanilu. Ono nije ekstakt, bar ne koji ima kod nas, vec neki mnogo gusci i kvalitetniji, koga ovde nemaaaa...

 

 

Link to comment

pa čekajte, kakva sad Maja, jerbo nisam u toku

 

je li Nina Babić ili ta neka Maja

 

ja skoro gledala onu što je gospođa Mirkov, bila gost na n1 i rekla da je snimala za 24 kičen

 

ko je sad tu ko ? jbt, al' sam analfabeta, izvinjavam se :sad:

Link to comment

ok, tako sam i mislila, ali najavila je i ''gospođa Mirkov'' (ne znam kako se žena stvarno zove), svoje emisije na 24 kitchen

 

ed

btw, moram da se pohvalim da sam od Nine dobila neke recepte :fantom:

emailom, ne znam ženu u rl

Edited by dùda
Link to comment
4 minutes ago, morgana said:

Nina je gdja Mirkov :)

pa to li je 

 

fala na razjašnjenju :), eto baš nisam gledala početak te emisije (n1) u kojoj je gostovala, gde se verovatno predstavila

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...