Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

Dobro, čovjek nije kuvar no kad je takva tričarija kod nas sprečavala nekog da dobije kuvarsku emisiju. Da se makar na tome završi. 

Kod nas je incident kad neko dobije posao u struci za koju se školovao ili u kojoj je zaista dobar. 

Link to comment

ja sam bacila 2 dana pogleda na onu muchenu praktichnu zenu, ne verujem da moze gore od toga, pa je kod nje bio neki fensi 'brnabic' sa stanom u njujorku i kao neshto kuvao, pa sam se prepala da je on :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 27.6.2018. at 14:07, nezvanova said:

mr kicen zvuci i gestikulira kao onaj iz telesopa.... imaju i istu boju glasa, a i odvratno iritirajucu ushicenost :D

 

Slobodan Stojanović, još jedan očajan glumac iz pozorišta na Terazijama.

Link to comment

vucic i na 24 kujne, kod slovenca koji pokazuje rostilj u leskovcu, gradonacelnik se zahvaljuje predsedniku vucicu koji je prosle godine otvorio kobasicijadu :D

 

 

Link to comment

ma de izmislila, to je toliko glupo da je neizmislivo. jedino sto nije sosidzijada, nego griljada, ajmsori na dezinfo :D 

 

 

 

da, taj, malo sam ga guglala, pa on je lekar, i to lekar koji je doktorirao pre dve godine. i imao firmu sa 1000 ljudi. i non stop poslanik. i ministar. koja impresivna biografija. a nista. ljudska beda. govno radikalsko. 

 

https://www.juznevesti.com/ko-je-ko/Goran-Cvetanovic.sr.html

 

no, da se vratimo na temu. i primoz bolnicar je nista.  pre par dana sam uvatila da se u bosni hvali da rositlj pece na "domacem uglju".  :D


 

Link to comment

Evo ga slovenac u leskovcu. Krka pravo. 

 

Naterao se da gledam tog samozvanog mr kitchena. Đizs fakin krajst. Nit je mister nit je kičen. Nepodnošljivo prenemaganje. Kao zorrannaahh  u kujni. Recepti na fazon ubaciš dve stvari u blender, uključiš i sipaš u čašu. Izbor izraza pogrešan i iritantan. 

Prognoza: ostaće depresivan uprkos prilici da postane poznat. 

Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

Evo ga slovenac u leskovcu. Krka pravo. 

 

Naterao se da gledam tog samozvanog mr kitchena. Đizs fakin krajst. Nit je mister nit je kičen. Nepodnošljivo prenemaganje. Kao zorrannaahh  u kujni. Recepti na fazon ubaciš dve stvari u blender, uključiš i sipaš u čašu. Izbor izraza pogrešan i iritantan. 

Prognoza: ostaće depresivan uprkos prilici da postane poznat. 

 

slovenac je sarlatan, sarlatanstvo sija punim sjajem u ovom serijalu s grilom. sigurno su mu rekli eo ti 10 soma za 10 epizoda, i on napravio racunicu: ako ja vozim, ako zena drzi kameru na ajfonu, ako snimamo po danu, ako spavamo u satoru, ako namirnice pokupim od ovih jadnika sto se loze na tv, i ako tu ja nesto trt mrt odglumim, dobar sam 8 soma. gostoprimstvo i ta ustogljenost i formalnost leskovcana dosli mu kec na 10: on je spavao na bezbednom, istusirao se, najeo se, upozno vlatka stefanovskog (koji se cudi otkud ja ovde), ogrebo se za dzabe koncert, snimio odjavnu spicu, a to sve platio postrojavanjem folkolora, predsednika turisticke zajednice, gradonaclenika i vucica prvi put u istoriji na 24 kicen.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...