Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

to su kuvari s koca i konopca, od kojih prepoznajem australijanca mesara, koji je ovde simpatican, i manua, francuskog kuvara, koji mi je oduvek simpa. u ekipi su i spanac i britanac. super se provode, rade sve sto bih i ja, i jedu. nije da nesto naucis od njih, nego samo da im zavidis. mislim, da ti bude drago sto je nekom lepo u zivotu, al da se pitas zasto ti nisi s njima, i zasto se ne prave takve emisije sa zenama. 

 

13 hours ago, James Marshall said:

Jer je to tautologija, provode se upravo zato jer nema žena

 

yeah right, gde je muskarac, tu je provod. pobrko si, gde je zabavan muskarac, tu je zabava. gde je dosadan muskarac, tu je dosada. isto vazi i za zene. 

Link to comment

sjajna mu je ona uzrecica sjajno. bas sjajno. 

 

u odbranu gospodina, napravio sam nesto sto je on nazvao tika masala. zanemarite sada kako se ovo jelo zaista sprema - ovo njegovo vulgaris je ispalo skroz ok. 

Edited by pacey defender
Link to comment

ako imas n1, imas i top, isti guzda.

al ne propustas nista. meni danas bio upaljen tv tu, krenulo, bacila oko. taj covek veze s kuvanjem nema, ako sam dobro procitala potpis, on je glumac, mada ne razumem da l on glumi kuvara, il je glumac, a kuva. sta god da je, ne valja. i ono gde sam odlepila za tih 10 minuta koliko me je mrzelo da ustanem i iskljucim tv, on ne ume da govori: neko, neki, prosto, jednostavno, benefit, volumen, i ostale gluposti iz repertoara od 200 reci koje koristi svako ko drzi do sebe :D tako da ne razumem koji ce moj on tu, nije cak ni lep. nemam objasnjenje. 

Link to comment

Nije to mnogo drugaciji vokabular od Oliverovog gorgeous ili Remzijevog amazing. Uobicajeni repertoal televizicnih kuvara za popunjavanje efekata jer reci i slika moraju da se istaknu ako  culo ukusa nema uticaja u tv formatu. Samo sto ovo sjajno deluje bas onako prepisivacki. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...