Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

rudi u 'otel slavija spremo hranu za 400 unesrećenih, sve s pričom kako je '53. u 'olandiji bilo tako

ee, '53! taman toliko smo mi zaostali spram niderlanđana, cca 60 godina

 

kako god, milica, blajhana

Link to comment

Oni su posle toga poceli izgradnju ozbiljnih nasipa i brana. Ako i mi to sad pocnemo, onda smo zaostali za njima samo 60 godina. Ako ne pocnemo, onda ipak vise.

Link to comment

jeste, stoji, pak međutim, a propos topika, poenta je u ovome

Ajd sad da malo prosirim...Covek je stvarno dobar.To verovatno nije uslo u prilog ali kolega mi kaze da je potpuno "normalan".Rekao mu da ta "slava" ima najbolju stvar sto moze da pomogne na ovaj nacin.E da i dao je neku kintu ali je uslovio da se slucajno ne objavi negde!I kaze mi kolega , dali je to kod holandjana razvijeno to iz nuzde, strasno je upucen u te probleme organizacije zastite od poplava...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Filip Ćirić: „24 kitchen“ je za domaćice, ja sam ozbiljan kuvar

 

477361_filip-ciric230514ras-foto-jelena-

 

Koji je lik ozbiljan "plicak" od kuvara, nevidjeno! :o

 

Biseri ozbilijnog kuvara;

- Italijanska kuhinja je... meh

- Svako moze da nosi tanjire, konobare zanima samo baksis

- 24kitchen je za tralalalal kuvare/domacice kao sto su Jamie Oliver i Rudolf

 

Kad posetite zvanicnu stranicu "njegovog" restorana prvo sto vidite je pozerska fotografija vlasnika, njih trojce. Toliko o restoranu... i sve vreme "poseravanje" po tiramisu dezertu. Magarce, neke stvari su prosto klasika bez ozbira na komplikovanost izrade jebem te u usta malogradjanska!!!

Link to comment

e ona glupost od emisije gde se kao bore meso vs povrce sa sve moralnim proseravanjima tipa ,,ali to je nekada imalo srce,kucalo,disalo...nisam mnogo ispratila ali instant glupost posle 2 sekunde..

Link to comment
  • 4 weeks later...

ok ranu taj spravlja, al mi nešto, pa, običan... doklem, a sada se vraćam na višeputno pomenuta dva-matora-otromboljena-italijana, je prosto plezir gledati

 

e to je "šou"

 

recepte generalno, moš pronaći za treptaj kapka na guglu, ovo je taj neki ž n se kua 

Link to comment

Pda... celavi je "nasa" kujna sa jako malo obrta. Gledam ga pred veceru, gladan, pa mi sve to nesto njamnjamnjam (za sad).

 

Dva matora zabata su ozbiljne kulinarske glave na londonskoj kulinarskoj sceni (barem bili). Djenaro je bio mentor Dzejmisi. Sad mu vodi Jamies italian po Londonu/svijetu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...