Jump to content
IGNORED

Srebrni metak za rasistu Sterlinga


Lorenzo

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lorenzo

    12

  • Feindouno

    9

  • Кристофер Лумумбо

    8

  • theanswer

    7

Valjda i ne mora da postoji kupac, negdje sam procitao da ce liga upravljati klubom dok ga ne prodaju.

 

Silver je rekao da će se gledati da Liga upravlja procesom prodaje a ne Sterling.

 

Malo mi smrdi sve ovo zbog Medžika,ali generalno Sterling je težak idiot,ja sam slušao svih tih 9 minuta i ima delova kad kaže "i love blacks" itd itd ali je generalno težak majmun i prilično je nepovezan u tom audio snimku

Link to comment

Da li je g-din Sterling u bilo kom trenutku inkriminišućeg razgovora iskoristio pogrdni termin "nigger(s)" za ljude tamnije puti afričkog porekla? Nije. To bi isto mogla da bude olakšavajuća okolnost ...

 

Možda je u pozadini svega ovoga neka mnogo ozbiljnija igra ...

Edited by stoka
Link to comment

Dakle, ako ja dobro shvatam, u Americi su počeli da lišavaju čoveka njegove privatne imovine i da ga gone i teraju iz njegovog poslovnog okruženja zbog nekih verbalnih stavova i komentara?  :s_p:

Link to comment

Upravo to; neces da se ponasas  po pravilima organizacije nema mesta za tebe; ne znam sta vam nije jasno. Da ne kazem da je to matoro rasisticko govno zasluzio i vise od ovoga.

Link to comment

Da li je g-din Sterling u bilo kom trenutku inkriminišućeg razgovora iskoristio pogrdni termin "nigger(s)" za ljude tamnije puti afričkog porekla? Nije. To bi isto mogla da bude olakšavajuća okolnost ...

 

да и помињао је да га људи зову због тих слика... и мени делује да је њему сметало што се она слика са младим мушкарцима, било због љубоморе или што он испада будала, оно, цео свет види да му се риба кара са другима, а реално ако девојци кажеш да се не слика са другим типовима добићеш "ти мени не верујеш?!" одговор, па је боље замотати у неки аргумент... тј. био бих спреман да се опкладим да је то у питању да нема тог дела са меџиком, није ми јасно што би му он сметао

Link to comment

Мени делује да је човек класичан расиста, значи олдскул расиста који држи модерну плантажу памука и воли да умаче у младе црнкиње. С тим што то није хтео отворено да говори тој фукси него је увијао у 'зову ме телефоном због твојих слика и ремете ми мир у мозгу'.

 

Мисим... зову га да му серу јер му се риба слика са црнцима а не серу му што му је риба црнац? Каман...

Link to comment

. Da ne kazem da je to matoro rasisticko govno zasluzio i vise od ovoga.

tako je bre!

metak u celo,pa ce se valjda opametiti...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

 а не серу му што му је риба црнац? Каман...

 

па судећи по снимку ни он није знао да му је риба црнац

Link to comment

Ne, nego da izbacuju iz privatne organizacije.

 

 

Dakle, kao što sam rekao, lišavaju ga privatne imovine i teraju iz poslovnog okruženja (traže mu kintu plus brane da dolazi na utakmice), kakve veze ima što je privatna organizacija? Ispada da bi bilo bolje da je ubio čoveka ili proneverio milijarde dolara, tada ga niko ne bi dirao.

Link to comment

+1

 

поготово овај део

 

 

All this other stuff I listed above has been going on for years and this ridiculous conversation with his girlfriend is what puts you over the edge? That’s the smoking gun?

 
He was discriminating against black and Hispanic families for years, preventing them from getting housing. It was public record. We did nothing. Suddenly he says he doesn’t want his girlfriend posing with Magic Johnson on Instagram and we bring out the torches and rope. Shouldn’t we have all called for his resignation back then?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...