Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

from life itself lies food for the wormsjbt david yow u begeju :Hail: pa ne znam postoji li ekstremniji vokalist za mojne tribalizovano-bahanalichne ushi, vecjeg lispasticnog napada od scratch acid crna-rupa-beefheart-bluesa-deformacija ikad da bude. osim mozhda baja iz oxbowa, rizpekt.evo, dok josh uvek zbunjeno slusham civilizovanije zabodne qui, da li mognem da konstatujem da bi mozhd ovako zvuchali lizrdi danas da se nisu raspali na vremen? e josh kad bi i old time relijun krenuli na turnejetu pda maniccni propovednik opet swing-egzorcizmuje the fuck out of the beast.

Edited by palfoot
Link to comment

uh, sad sam se opet setio kako sam zbog kise i umora '97 propustio jesus lizard @ the middle east (a kupljenja karta mi bila u ruci), a oni se posle raspanuli.(ovo priznanje uopste nije rock'n'roll :()

Link to comment
jebote!seljancica ce konacno da se iskace!i to na 9.mart!ce dzizus lizard da nas povede na skupstinu i tv bastilju!ijao.
jebes ga ako david ne bi imao vise uspeha i muda u tom pohodu, nego onaj sirak onomad.nadam se da ce da padne neka jesus lizard, mada i ne mora, a znam pouzdano da je vadjenje muda jos uvek deo scenske tacke.
Na šta ovo liči? Da se ide?
pitaj kudravog.inace, ostavicu link za album cim stignem, a evo par youtube bisera:
Link to comment

evo i albuma (uz, kao i uvek u mom slucaju, dozvolu benda i evropske im koncertne agencije!!):

qui - "love's miracle": http://www.mediafire.com/?6uexdzd1zc1

Edited by bad music for bad people
Link to comment

David Yow konacno u Bg! :Hail: Istini za volju, dolazak Yow-a u Bg je mnogo veci dogadjaj nego sam koncert vrlo interesantnih Qui. Predvodnik cuvenih Scratch acid i Jesus lizard, da je bilo srece, trebao je mnogo ranije da se desi ovom gradu. Ne bih bas o simbolima, ali nekako mi se cini da ovaj covek nije slucajno bas 9.marta u nasem gradu :wink: Meni je prilicno jasno sta ce nam Yow prirediti na koncertu, drugi neka dodju da se uvere u jedan od najboljih , ali verovatno i najbizarnijih nastupa koje je ovaj grad video... cool.gif Inace za Qui je vezana jedan interesantna pricica oko izdanja njihovog aktuelnog albuma "Love's miracle". Naime, skoro da je vodjen tihi rat izmedju Ipecac i Touch&go za izdanje ovog albuma. Mada je sve ukazivalo na TG kao izdavaca ( narocito ako se ima u vidu saradnja Touch&go i Yow-a preko vec pomenutih Scratch acid i Jesus lizard) band je prilicno neocekivano potpisao za Ipecac. Svasta se pominjalo kao razlog za ovakvu odluku banda; kako god meni je mnogo draze sto su Qui zavrsili na jednoj od najinteresantnijih "indie" izdavackih kuca danas; Qui su u pravom drustvu zajedno sa Melvins, Unsane, Pattonovim suludim projektima i noise rap atrakcijom Dalek.Ukratko, svi u SKC! :wub:

Link to comment
... Melvins ... Dalek.
Bade kolko treba da kesiram da vidim ovemoze i zajednopa da mrema za Qui sam vec napisaokoncert godine u najavi Edited by djeneralche
Link to comment

ha, veceras opet losa muzika za lose ljude u omiljenom vam pabu - 'brod'.od 23 do 00 samo two cow garage, turpentine brothers i radio moscow. da naucite nesto pre nego sto kupite kartu za koncert.

Link to comment

sutra opet ja, molim lepo!od 23-00 samo two cow garage, turpentine brothers i radio moscow. pre i posle toga sve i svasta, a svakako i dobar deo novog dirtbombs albuma!!

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...