Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

2 hours ago, bradilko said:

pozdrav batty curice!! odavno te ne videh ovde! 

 

pozdrav bradilko! nisi me video jer me nije bilo. ali ajd da ne trolujemo ovde, čitamo se;) 

 

 

 

 

Link to comment
On 1.11.2019. at 15:56, batticuore* said:

bravo bade, narocito za detroit cobras! nadam se da cu uspeti da ih vidim uzivo. 

hvala, vidimo se :)

Link to comment
On 6.11.2019. at 8:30, bad music for bad people said:

za neki dan:

 

lep koncert, Mick i Steve u formi, al zvuk totalna katastrofa, bolje se cuje moj samsung telefon od razglasa u KC Gradu.

publika na jebenom r'n'r koncertu ko u bioskopu -  "molim te, pomeri se malo, ne vidim dobro". Ne izlazim vise ponedeljkom.

 

Link to comment

^^ zašto kenjate obojica, a posebno stručnjak? Zvuk na Harviju je bio odličan. Isto i na BLIII.

Stručnjače, ne zameri, ali kako te nije sramota da se posereš na ovaj način? Dakle, bio je odličan tonac, a ovi iz KC-a su pride sredili tj obnovili razglas i sad je bolji nego pre, a i pre je bio dovoljno dobar. 

Realno, ti si samo konformista u godinama. Smetao ti duvan, smetala ti gužva, znojenje u masi koja se tiska, cimaju te ljudi jer ne vide i sve uobičajene pojave na rok koncertima.

Previše ideš u dom omladine, ostario si i postao džangrizav kao ras i vulejov koji su tek stručnjaci za kvalitet zvuka ubilo se... 

Link to comment

hm,  zvucnik sa desne strane je krcao kao na ruskom mono gramofonu, stajao sam u u drugom redu i mogao da se cujem sa ljudima oko mene bez problema. 

 iscimao ljude da slusamo Harvija i direktan sam krivac sto si prodao 4 karata vise na vratima, mnogu valjda da podelim utisak o onome sto sam video/cuo?

Konert je bio odlican, Harvi je svetska klasa, Bad Seedse ne slusam otkad su  on i Blixa otisli...

duvan i guzvu nisam pomenuo (koja guzva koja masa? )

Otkud ti znas gde idem i koliko imam godina kad se ne poznajemo?

 

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...