Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

sad mi pao kamen sa srca, nesto utripovala da je koncert 11.maja i skroz se uspanicila da necu moci da dodjem.uf, dobro je.a za ovu davnu proslost, sramota me i da se setim s kim sam isla. al to bio jedini nacin da me tata i mama puste, mnogo sam mala bila.kuku, kako sam glupa. sad vise ne mogu da se foliram da sam mlada.

Edited by luba
Link to comment
sad mi pao kamen sa srca, nesto utripovala da je koncert 11.maja i skroz se uspanicila da necu moci da dodjem.uf, dobro je.a za ovu davnu proslost, sramota me i da se setim s kim sam isla. al to bio jedini nacin da me tata i mama puste, mnogo sam mala bila.kuku, kako sam glupa. sad vise ne mogu da se foliram da sam mlada.
pa ti si luda ako ne budes u bg 11. maja - shellac, alo, steve albini!!
Link to comment
pa ti si luda ako ne budes u bg 11. maja - shellac, alo, steve albini!!
pa da, znala sam da je nesto 11. tu sam, ali bojim se da ce dnevni dogadjaji imati primat. mada, mozda ipak da dam otkaz.au, bre.
Link to comment
pa da, znala sam da je nesto 11. tu sam, ali bojim se da ce dnevni dogadjaji imati primat. mada, mozda ipak da dam otkaz.au, bre.
bice 1 predgrupa. shellac na bini od 23:00, mozda cak pola sata kasnije.'razboli se' par dana pre toga.
Link to comment
bice 1 predgrupa. shellac na bini od 23:00, mozda cak pola sata kasnije.'razboli se' par dana pre toga.
na taj historijski dan, tesko :Dnesto cu da smislim, jedan je stiv.
Link to comment
ako nece ona, ja hocu. :lol:samo da smislim kako da se teleportujem da budem nazad 10-og u podne. <_<
to je prejaka muzika za curice :P ne vadim se, kupicu i tebi kartu.
Link to comment
sta da podmaze, da kupi, ako treba. daj pet karata. ili pet, ili nijednu. :lol:
sef, kazu, lici na al pacina, ne bi lose prosao :lol:dobro, pet karata, obecana sarma za lanciu, voji sef, a ja cu sebe da njarnujem zbog trola.izvini bad, izvini topiku (topiče?)
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...